Zostava

Dielenský regál Combo so 42 plastovými boxmi

Číslo výrobku: 204557
  • Kompletné úložné riešenie
  • Do skladov a priemyselných priestorov
  • Efektívne skladovanie
560,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Kompletný regál s pevnými a výškovo nastaviteľnými policami. Ideálne riešenie do skladov, garáží alebo dielní. Regál sa dodáva s úložnými plastovými nádobami a možno ho jednoducho zmontovať bez použitia skrutiek.
Táto praktická kombinácia regála s nádobami ponúka optimálne skladovacie riešenie v skladoch, dielňach a garážach. Koncové konštrukcie a nosníky regálu sú vyrobené z robustnej ocele. Police sú z odolnej drevotriesky s hrúbkou 16 mm, udržia aj ťažký tovar a vydržia aj nešetrné zaobchádzanie. Výšku políc si môžete ľahko nastaviť podľa vašich skladovacích potrieb. Montáž regála je jednoduchá, nepotrebujete žiadne skrutky ani bočné či zadné výstuže.

Regál sa dodáva s odolnými plastovými nádobami, ktoré sú veľmi odolné a vydržia aj hrubšie zaobchádzanie. Nádoby sú vyrobené zo zmesi recyklovateľného polypropylénu a polyetylénu s vysokou hustotou (HDPE). Vďaka tomu odolajú UV žiareniu, sú hygienické a vhodné na kontakt s potravinami. Nádoby odolávajú pôsobeniu teploty od –40 °C do +90 °C a tiež väčšine typov chemických látok. Nádoby majú hladké vnútorné strany a dno, vďaka čomu sa ľahko čistia a dobre sa s nimi manipuluje pri preprave. Vrchnáky pre nádoby Euro sú v ponuke ako príslušenstvo.

Dokumenty

Táto zostava obsahuje