Novinka

Výškovo nastaviteľný stôl QBUS

Rohový, 1600x1200 mm, čierny rám, breza

Číslo výrobku: 1620612
  • S pamäťou na 3 výšky
  • S mechanizmom proti kolízii
  • Veľká pracovná plocha
Elektricky výškovo nastaviteľný rohový stôl s doskou s výrezom. Stôl má veľkorysú minimálnu a maximálnu pracovnú výšku pre maximálnu flexibilitu. T-rám disponuje protikolíznym mechanizmom, ktorý pomáha predchádzať poraneniam spôsobeným rozdrvením.
Farba stolovej dosky: Breza
Farba podstavca: Čierna
429,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...
Záruka 7 rokov

Popis produktu

Svoje pracovné polohy môžete meniť rýchlo a jednoducho pomocou výškovo nastaviteľného stola z radu QBUS. Práca v stoji je jednoduchý, ale účinný spôsob, ako zvýšiť svoju pohodu a znížiť riziko úrazov chrbta a krku spôsobených dlhodobým sedením.

Veľkorysý rozsah medzi najnižšou a najvyššou možnou pracovnou výškou robí z tohto stola veľmi flexibilný kus nábytku. Ľahko sa prispôsobí každému používateľovi, dokonca aj najvyšším zamestnancom! Výšku sedenia a státia si môžete jednoducho naprogramovať podľa svojich potrieb, aby ste mohli stôl pri každom použití vrátiť do najergonomickejšej pracovnej výšky.

T-rám je veľmi robustný a pri nastavovaní výšky nevydáva takmer žiadny hluk. Smart funkcia ochrany proti kolízii rozpozná prekážky pri spúšťaní alebo zdvíhaní stola a rýchlo zareaguje zastavením pohybu rámu. Tým chráni stôl, ako aj všetky ostatné kancelárske zariadenia.

Stolová doska s výrezom poskytuje veľkú pracovnú plochu a uľahčuje efektívne využívanie rohov. Doska je obojstranná a na rám sa dá umiestniť vľavo alebo vpravo.

Doska stola má odolný a ľahko čistiteľný laminátový povrch. Ide o vynikajúci materiál na použitie v moderných kanceláriách, kde je potrebný odolný nábytok. Vyberte si z niekoľkých rôznych farieb pracovnej dosky, aby sa hodila k ostatnému nábytku.

Potrebujete úložný priestor? Nábytok z radu QBUS je navrhnutý tak, aby do seba zapadal, a vďaka modulárnej koncepcii je možné ľahko pridať ďalší úložný priestor, keď ho potrebujete. Všetko pre efektívny pracovný deň!

Dokumenty

Technické parametre