Šatňa - kompletné vybavenie pre vašu šatňu

Šatňa - kompletné vybavenie pre vašu šatňu

Vytvorenie funkčnej a pohodlnej šatne vyžaduje viac než len umiestnenie niekoľkých skriniek do prázdneho priestoru. Naša kategória produktov pre kompletné vybavenie šatní preto ponúka všetko, čo potrebujete na to, aby vaša šatňa splnila všetky požiadavky na bezpečnosť, pohodlie aj hygienu.

Skrinky do šatne: Základ každej šatne

Naše skrinky do šatne sú navrhnuté tak, aby poskytovali dostatok priestoru pre osobné veci a zároveň zabezpečovali ich ochranu. Ponúkame rôzne veľkosti a štýly, vrátane modelov s integrovanými zámkami, ktoré zaručujú bezpečnosť uložených predmetov.

Lavičky do šatne a vešiaky pre pohodlie a organizáciu

Lavičky a vešiaky sú nevyhnutným doplnkom každej šatne: umožňujú pohodlné obliekanie a udržiavajú oblečenie v poriadku. Naše lavičky sú robustné a odolné, ideálne pre športové centrá, školy alebo pracoviská.


Niektoré môžete zakúpiť rovno aj s vešiakmi, ktoré  môžete nakombinovať tak, vyhovovali rôznym potrebám a priestorovým možnostiam.


Rohože do mokrého prostredia

V oblastiach, kde je nevyhnutná prítomnosť vody, ako sú sprchy alebo bazény, sú rohože do mokrého prostredia kľúčové pre zabezpečenie bezpečnosti a hygieny.

Naše rohože sú navrhnuté tak, aby predchádzali sklzom a zároveň umožňovali ľahké odvádzanie vody, čím ľahko minimalizujete riziko nehôd.

Prvá pomoc: Lekárničky a dezinfekcia

V prípade nečakaných zranení alebo potreby dezinfekcie sú lekárničky a produkty na dezinfekciu nevyhnutnou súčasťou každej šatne. Naše lekárničky sú vybavené všetkým potrebným pre poskytnutie prvej pomoci, zatiaľ čo naše produkty na dezinfekciu zabezpečujú udržiavanie čistoty a prevenciu šírenia baktérií.

Vybavte si šatňu vďaka kvalitnému príslušenstvu

Prezrite si našu bohatú ponuku a vytvorte šatňu, ktorá bude nielen funkčná a bezpečná, ale budú sa v nej všetci cítiť príjemne. S našim kompletným vybavením pre šatne zabezpečíte, že vaša šatňa bude spĺňať všetky štandardy pre pohodlie, bezpečnosť a hygienu.