Lavičky do šatne a vešiaky

Lavičky do šatne a vešiaky

Chcete, aby vaše šatne v škole, fitnescentre či športovej hale pôsobili sviežo a boli prakticky zariadené? Vybavenie šatní musí byť v prvom rade univerzálne, aby vyhovelo rôznym typom priestorov. V tejto kategórii preto nájdete lavičky do šatne a vešiaky, ktoré sú navrhnuté tak, aby splnili rôzne požiadavky na funkčnosť, odolnosť a estetiku.

Lavičky do šatne bez vešiakov

Tieto lavičky sú perfektné pre miesta, kde je potrebné flexibilné sedenie, ale nie je nevyhnutné ukladanie oblečenia. Sú vyrobené z trvanlivých materiálov, odolných voči častému používaniu, a sú ideálne pre rôzne druhy šatní.

Lavičky do šatne s vešiakmi

Všetko v jednom – aj sedenie, aj priestor pre vaše veci. Lavičky do šatne s vešiakmi sú ideálne pre šatne, kde chcete využiť každý centimeter. Sú perfektné pre miesta, kde každý deň prúdi mnoho ľudí, ktorí sa potrebujú prezliecť a odložiť si svoje kabáty či tašky.

Lavičky s uchytením na stenu

Ušetrite miesto s našimi nástennými lavičkami, ktoré sú ako stvorené pre úzke a malé šatne. Sú mimoriadne praktické – tieto lavičky vám uvoľnia priestor a zároveň poskytnú stabilné miesto na sedenie.

Vešiaky na stenu

Naše vešiaky na stenu sú dostupné v rôznych dizajnoch a materiáloch, aby vyhoveli estetike daného priestoru a zároveň poskytli funkčnosť potrebnú pre ukladanie oblečenia.


Sú odolné a navrhnuté tak, aby zvládli aj ťažšie predmety, ako sú športové tašky a zimné oblečenie.

Prezrite si našu bohatú ponuku

Vyberte si z našej ponuky lavičiek do šatne a vešiakov a optimalizujte svoj priestor tak, aby splnil všetky vaše požiadavky.