Dodávateľ komplexných služieb pre lepšie pracovné prostredia

Spoločnosť AJ Produkty navrhuje pracovné prostredia, v ktorých sa ľudia cítia dobre. Vďaka zameraniu na inovácie, vlastnému dizajnu výrobkov a trom vlastným výrobným závodom vytvárame praktické riešenia pre všetky pracoviská. So zastúpením v 20 krajinách vybavíme každoročne viac ako pol milióna objednávok v celej Európe.

Našu ponuku tvorí nábytok, vybavenie a služby v podobe interiérových riešení, vďaka ktorým je práca príjemnejšia. Celkovo takmer 15 000 výrobkov pre kancelárie, školy, sklady, priemysel a šatne - všetky sú ľahko dostupné prostredníctvom elektronického obchodu, katalógu, projektov na mieru alebo telefonátu jednému z našich obchodných zástupcov.

Sme súčasťou vášho každodenného života

Spoločnosť AJ Produkty je súčasťou života ľudí a ich pracovísk už takmer 50 rokov. Mnohým ľuďom i vám sme uľahčili každodenný život v práci, aby ste mohli dosahovať čo najlepšie výsledky, a budeme v tom aj naďalej pokračovať. V neustále sa meniacom svete sa snažíme vylepšovať pracovné prostredia krok po kroku, každý deň.

Koncept pre lepšie pracovné prostredie

Mnohí ľudia trávia v práci väčšinu svoj produktívneho veku. Práca je pre nich takmer ako druhý domov. Našťastie máme k dispozícii nábytok a vybavenie, ktoré môžu zlepšiť prostredie vo väčšine pracovísk.
Vďaka šírke a hĺbke nášho sortimentu môžeme zabezpečiť, aby mal každý dokonale zariadené pracovné prostredie. Prispôsobené na mieru podľa pracovných úloh, fyzických podmienok a osobného vkusu.
Radi tiež úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi, aby sme vytvorili čo najlepšie riešenie interiéru. Okrem iného aj prostredníctvom našich projektových riešení, v rámci ktorých sprevádzame klientov po dobu - od vízie až po realitu.

Špičkový dizajn a výroba

Mnoho produktov vyvíjame vo vlastnej réžii a chceme sa ďalej uberať týmto smerom, pretože máme radi kontrolu nad celým procesom od nápadu až po hotový výrobok. Vďaka tomu, že veľkú časť nášho sortimentu navrhujeme a vyrábame sami, vieme, že dokážeme dodržať naše sľuby, pokiaľ ide o kvalitu, cenu, dodacie lehoty a služby. Zároveň dbáme na to, aby naša ponuka bola inovatívna a vždy zodpovedala požiadavkám doby.

Certifikát ISO 9001:2015 slovenský
Certifikát ISO 9001:2015 anglický
Certifikát ISO 9001:2015
Certifikát ISO 14001:2015

Zameranie na udržateľný rozvoj

Trvalo udržateľný rozvoj je pre nás dôležitou oblasťou a neustále pracujeme na tom, aby sme zabezpečili zodpovedné podnikanie vo všetkých jeho fázach a zároveň riadili náš vplyv na klímu a životné prostredie. Prebranie zodpovednosti na všetkých úrovniach považujeme za samozrejmosť v našej úlohe komplexného dodávateľa.

Viac informácii o udržateľnosti