O nás

Zlepšujeme pracovné prostredia - už viac ako 45 rokov

V AJ Produkty úspešne pomáhame podnikom zlepšovať ich pracovné priestory už viac ako 45 rokov. Náš koncept je od začiatku rovnaký: ponúkať správne výrobky za správne ceny a dodať ich čo najrýchlejšie. Všetky naše produkty sú navrhnuté tak, aby vám spríjemňovali prácu, či už potrebujete jeden produkt do vašej kancelárie alebo projektové riešenie šité na mieru vášmu priestoru. Ponúkame viac ako 15 000 produktov pre kancelárie, sklady, šatne, dielne či školy. Všetky produkty sú ľahko dostupné prostredníctvom našej webovej stránky, katalógu alebo jednoducho zavolajte do nášmu priateľského obchodného tímu.

Zastúpenie v 19 európskych krajinách

Naša spoločnosť od roku 1975 postupne rozšírila svoje pôsobenie do okolitých škandinávskych štátov a ďalej do krajín strednej, východnej i západnej Európy. V súčasnej dobe je skupina AJ zastúpena 26 spoločnosťami v 19 európskych krajinách. Sídlo spoločnosti a novo zriadený centrálny sklad sa nachádza vo Švédsku, v meste Halmstad.

Pôsobenie na Slovensku

Spoločnost AJ Produkty vstúpila na slovenský trh v roku 1995 pod názvom AJ OZAP, kedy pokračovala pod známou značkou OZAP. Po desiatich rokoch bola spoločnosť premenovaná a získala súčasný názov A J Produkty a.s. Ponúkaný sortiment sa stal identický s ponukou v materskej spoločnosti. Za viac ako 25 rokov existencie na slovenskom trhu sme dodali tovar do mnohých firiem a inštitúcií z najrôznejších oblastí. Vďaka viac ako 45 ročným skúsenostiam skupiny AJ vo výrobe a predaji Vám môžeme ponúknuť presne to, čo potrebujete.

Sponzoring

V AJ sme aktívnym sponzorom mnohých športových aktivít už od roku 1987. Snažíme sa tak podporovať činnosti, ktoré pomáhajú rozvíjať a udržovať zdravý životný štýl. Podporujeme napr. hokej, florbal, basketbal, biatlon alebo hádzanú a dlhodobo patríme medzi hlavných sponzorov Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji.

Certifikáty ISO

Naša spoločnosť je držiteľom nasledovných ISO certifikátov:
Certifikát ISO 9001 materskej spoločnosti AJ Produkter AB

Systém riadenia kvality SS-EN ISO 9001:2015 s ohľadom na nákup, skladovanie a predaj výrobkov a príslušenstva pre kancelárske interiéry a manipuláciu s materiálom.
Slovenská verzia certifikátu ISO 9001:2015 spoločnosti AJ Produkty a.s.
Anglická verzia certifikátu ISO 9001:2015 spoločnosti AJ Produkty a.s.
Politika kvality 2017 AJ Produkty a.s

Systém managementu životného prostredia SS-EN ISO 14001:2004 s ohľadom na nákup, skladovanie a predaj výrobkov a príslušenstva pre kancelárske interiéry a manipuláciu s materiálom.

Certifikátu ISO 14001 materskej spoločnosti AJ Produkter AB

Viac o AJ Produkty nájdete na ajprodukty.sk.

Prečítajte si viac o našej politike udržateľnosti tu.