Ako vybrať policový regál?

Ako vybrať policový regál?

Aký regál je ten pravý pre vás a vaše podnikanie? Na kovové regály sme špecialisti, a tak sme sa rozhodli vytvoriť pre vás stručného sprievodcu všetkými regálovými systémami spolu s krátkou charakteristikou a uvedenou nosnosťou. Kompromisy môžeme robiť pri dizajne a rozložení, no v žiadnom prípade nie pri maximálnom povolenom zaťažení.

Kancelárske regály pre menšie zaťaženie

Regálové systémy Light a Total sú flexibilné policové regály vhodné pre skladovanie šanónov, kníh, úložných boxov a podobných ľahších vecí. Montáž je nenáročná. Vďaka nenápadnému dizajnu krásne zapadnú do každého interiéru a nechajú vyniknúť štýlové detaily: napríklad umelé rastliny či dekoratívne úložne boxy. Nosnosť každej police je 150 kg pri rovnomernom rozložení záťaže.

 

lagerhylla2.jpg

 

Do rovnakej kategórie spadá aj kovový regál Mix, ktorý sa od dvoch vyššie uvedených typov líši možnosťou premeniť ho pomocou doplnkov v uzavretý alebo čiastočne uzavretý skladový regál. Ako príslušenstvo nájdete k dispozícii dvere alebo zásuvky. Police stačí zaháknuť o koncový rám do požadovanej výšky, a teda žiadne náradie nie je k montáži potrebné. Regál Mix ponúkame v 4 rôznych výškach a 4 hĺbkach, aby ste mohli využiť svoj priestor na maximum.

Kovové regály pre univerzálne využitie

Ak hľadáte obzvlášť stabilný regálový systém, jednoznačne odporúčame kovový policový regál Power. To, čo evokuje jeho meno, naň naozaj sedí! Skladový regál Power je určený do skladov, ale skvele poslúži aj v prípade skladovania ťažších vecí v kancelárii. Police sa montujú pomocou pribalených skrutiek a matíc. Kancelársky či skladový regál pre univerzálne využitie zostavíte ľahko a rýchlo. Každá polica má nosnosť až 170 kg pri rovnomernom rozložení záťaže. 

lagerhylla3.jpg

Skladové regály do náročných podmienok

O niečo vyššiu nosnosť ako regál Power má policový regál Transform. Ako napovedá názov, je možné ho ľahko adaptovať na celú škálu najrôznejších potrieb. Galvanizovaný povrch ho predurčuje na použitie aj v náročných podmienkach dielní či obchodov, nielen v kanceláriách. Koncové rámy sa dodávajú zmontované, zostáva teda len zaháknuť police do vami požadovanej výšky. Každá polica má nosnosť až 190 kg pri rovnomernom rozložení záťaže.

lagerhylla4.jpg

Regál a dielenský stôl v jednom

Toto praktické spojenie regálu s dielenským stolom nájdete pod menom Combo. Jedná sa o flexibilný regálový systém Combo, ktorý umožňuje vytvorenie nielen úložného priestoru, ale aj pracovnej plochy. Je určený do dielní a priemyslu a neočakáva zaobchádzanie v rukavičkách. Montuje sa len za použitia gumového kladiva, ktorým neklepávate nosníky pre police na miesto. Skrutky a matice nie sú k montáži potrebné. K skladovým regálom Combo ponúkame bohaté príslušenstvo pre spríjemnenie každodennej práce. Tento policový regál má nosnosť až 700 kg (niektoré verzie 500 kg) na policu pri rovnomernom rozložené záťaže.

lagerhylla1.jpg

Silák medzi regálmi

To najlepšie sme si nechali na koniec: skladový regál Tough. Stabilný a široký regálový systém na ťažké a objemné materiály a tovary. Má veľmi odolnú konštrukciu s práškovo lakovaným povrchom, vďaka ktorému obstojí aj v náročnom prostredí. Vzhľadom na maximálnu bezpečnosť sú pätky stojok regálu pripravené pre ukotvenie do zeme. Niektoré verzie tohto skladového regála sa pýšia nosnosťou až 1000 kg na policu pri rovnomernom rozložení záťaže. Názov Tough je teda naozaj namieste!

Všetky policové regály >

 

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
Počkajte prosím...
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).