Nábytok do reštaurácie a jedálne

Reštaurácia a Jedáleň

Jedálne a reštaurácie poskytujú okrem stravovacieho priestoru aj čas na relax a diskusie s kolegami. Je dôležité, aby ste svojim zamestnancov poskytli kvalitný nábytok do reštaurácie a jedálne, ktorý umožní zamestnancom stráviť prestávky tak, aby boli všetci oddýchnutí a pripravení na zvyšok pracovného dňa. V AJ Produkty ponúkame veľa rôznych typov nábytku pre jedálne a reštaurácie, ako sú barové stoličky, jedálenské stoličky, stoly, vozíky a ďalšie.

Jedálenské stoličky

Naše jedálenské stoličky sa hodia do rôznych prostredí, ako napríklad školy, univerzity, úrady, atď. Tieto stoličky sú k dispozícii s výškou sedadla od 260 do 495 mm, čím vyhovujú deťom aj dospelým. Aby stoličky zapadli do Vášho interiéru, môžete si vybrať zo širokej škály farieb, či už z neutrálnych odtieňov, ako je breza, buk, šedá a čierna, alebo aj svetlejších odtieňov- modrá, oranžová a zelená. Väčšina našich stoličiek je stohovateľných, čo znamená jednoduchšie čistenie a údržbu, pričom minimalizujete priestor, potrebný na ich skladovanie. Mnoho našich stoličiek majú tiež oblú prednú hranu, čo poskytuje väčší komfort pri sedení. V ponuke máme aj plastové stoličky ako cenovo dostupnejšiu možnosť. Tieto stoličky sa ľahko čistia, sú odolné a majú dlhú životnosť. Môžete si kúpiť ako čalúnené tak aj nečalúnené stoličky vo vyhotoveniach z rôznych materiálov. Ponúkame aj vozíky pre stoličky pre ľahšiu prepravu na pracovisku. Ak máte nejaké otázky neváhajte nás kontaktovať.

Jedálenské stoly

Naším cieľom je poskytovať jedálenské stoly, ktoré sú funkčné a vyhovujú požiadavkám klientov- to všetko za primeranú cenu. Naše stoly sú k dispozícii v rozmeroch od 460 a 810 mm na výšku, 700 a 1730 mm na šírku a 600 až 2000 mm na dĺžku. V ponuke máme stoly rôznych tvarov, najčastejšie okrúhle, obdĺžnikové a oválne, ktoré sa dokážu prispôsobiť dispozícii vášho priestoru. Navyše, väčšina našich stolov je vyrobených z laminátu alebo dyhy, a teda sú odolné a nevyžadujú veľkú údržbu. Ak chcete viac ako jeden stôl vo vašej jedálni alebo odpočivárni, naše okrúhle stoly s podstavcom sú ideálnou voľbou. Tieto stoly podporujú interakciu a sú vhodné pre skupinu 3-4 osôb. V našej ponuke nájdete aj skladacie jedálenské stoly, ktoré môžete používať len v prípade potreby a potom ľahko zložiť a skladovať, keď sa práve nepoužívajú. Spolu so širokou paletou farieb pre stolné povrchy, ponúkame aj rôzne farby stojanov, ako je šedý lak, chróm, atď. Prečítajte si jednotlivé špecifikácie produktov pre viac informácií o našich stoloch.

Servírovacie vozíky

Tieto vozíky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach v ponuke s 2 až 4 policami. Sú vyrobené z nerezovej ocele, ktorá je mimoriadne odolná a rukoväť vozíka spolu s kolieskami umožňujú ľahký pohyb. Ponúkame vozíky, ktoré sa ľahko čistia a možno ich použiť v rôznych prostrediach. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Ak chcete vedieť viac o jedálenských zostavách stolov a stoličiek, zavolajte nám alebo použite online chat.