Ako zabezpečiť maximálnu efektivitu skladu?

Ako zabezpečiť maximálnu efektivitu skladu?

Chcete dať svojim zamestnancom v sklade šancu odviesť čo najlepšiu prácu? V AJ Produkty vám pomôže vytvoriť vlastné skladové riešenie, v ktorom vám pomôžeme optimalizovať kapacitu, logistiku, ergonómiu a bezpečnosť. Prečítajte si viac nižšie.
Obchodný zástupca
Veľa ľudí pri zariaďovaní svojich priestorov myslí len na to, čo je tu a teraz. My sa pozeráme ďalej a do našich plánov zahŕňame vaše potenciálne budúce požiadavky, aby sme zabezpečili, že vaše vybavenie bude dostatočne flexibilné na to, aby vyhovovalo vašim dlhodobým potrebám.
Johan Elamsson, obchodný zástupca AJ Produkty Švédsko

Spýtajte sa našich špecialistov

Potrebujete pomôcť s optimalizáciou vášho skladu? Naši obchodní zástupcovia vám pomôžu od fázy plánovania až po nasťahovanie. Johan Elamsson, obchodný zástupca, ktorý sa špecializuje na skladové riešenia, zdôrazňuje dôležitosť správneho návrhu skladových priestorov pre firmy:

„Či už máte malý sklad alebo veľké skladovacie priestory s automatizovanými procesmi vychystávania objednávok, dôležitý je tok tovaru. Pomôžeme vám nájsť správny regálový systém a zdvíhacie zariadenia pre váš podnik tak, aby ste mali istotu, že máte efektívne riadený sklad aj bezpečné pracovisko.“

Bezpečnosť na pracovisku

Integrované riešenie pre budúce potreby

Johan uvádza jednu z výhod výberu našej spoločnosti, AJ Produkty, takto: „Veľa ľudí pri zariaďovaní svojich priestorov myslí len na to, čo je tu a teraz. My sa pozeráme ďalej a do našich plánov zahŕňame vaše potenciálne budúce požiadavky, aby sme zabezpečili, že vaše vybavenie bude dostatočne flexibilné na to, aby vyhovovalo vašim dlhodobým potrebám.“

„Ďalšou významnou konkurenčnou výhodou je, že naše skladové systémy vyrábame sami vo vlastných závodoch. To nám dáva kontrolu nad celým procesom, od návrhu a výberu materiálov až po hotový výrobok.“

Skladové regály

Vyberte si skladové regály na mieru

Skladový policový regál, ktorý presne spĺňa vaše požiadavky, je základným predpokladom efektívneho skladu. Naše regálové systémy COMBO, MIX a TOUGH je možné prispôsobiť vašim potrebám, čo vám poskytne potrebnú flexibilitu. Dodávajú sa v rôznych verziách, ktoré vám umožnia jednoducho zväčšiť skladovací priestor. Maximalizáciou využitia priestoru sa váš sklad stane efektívnejším, čo je ideálny stav pre budúce napredovanie.

Paletové regály
Paletový regál

Priestorovo úsporné paletové regály

Naše vlastné paletové regály ULTIMATE sú jedným z najmodernejších systémov na trhu a ponúkajú značné výhody. Vďaka priestorovo úsporným koncovým rámom a širokému sortimentu nosníkov a príslušenstva vám ULTIMATE pomôže maximalizovať skladovaciu kapacitu, zlepšiť logistiku a zvýšiť ziskovosť.

Paletový regál ULTIMATE je certifikovaný podľa európskej normy SS/EN 15512 a je navrhnutý a vyrobený spoločnosťou AJ Produkty. 

Vozík na zdvíhanie ľahkého tovaru
Zdvíhací vozík

Ergonomické zdvíhacie zariadenia 

Zdvíhate ťažké predmety bez pomocných zariadení? V takýchto situáciách sú lepšou voľbou zdvíhacie vozíky a zdvíhacie stoly. Okrem toho, že uľahčujú zdvíhanie a znižujú fyzickú záťaž na minimum, znižujú aj riziko zranenia a poškodenia tovaru. Navyše môžu fungovať aj ako mobilné pracovné stanice.

„Švédsky úrad pre pracovné prostredie má predpisy o ergonómii na predchádzanie úrazom a my ako líder na trhu v tejto oblasti sa špecializujeme na vytváranie efektívnych pracovísk, ktoré spĺňajú platné normy,“ pokračuje Johan.

Vozík na vychystávanie objednávok
Baliaci stôl

Vozíky na vychystávanie objednávok

Ak máte sklad, ktorý zásobuje internetový obchod, naše vychystávacie vozíky sú veľmi praktickým riešením. Okrem iného vozíky uľahčujú prístup k tovaru na vyšších policiach vďaka zabudovanému rebríku.

Naše baliace stoly CARGO a MOTION sú ideálne na balenie objednávok, pretože všetky obalové materiály sú uložené v ergonomickom dosahu.

Odpadkové koše na triedenie odpadu

Strategicky umiestnené kontajnery na triedenie odpadu

Ako nakladáte so zvyškami obalov a inými druhmi odpadu v sklade? Keďže väčšina ľudí sa snaží vyhnúť tomu, aby museli ísť vyniesť odpadkový kôš, je dobré mať v blízkosti skladových a paletových regálov a samozrejme v priestoroch na balenie produktov vhodné odpadkové koše a kontajnery na triedenie odpadu.

Zabezpečenie toho, aby sa zvyšky materiálov rýchlo dostali ku košom na triedenie odpadu, pomáha znižovať množstvo zbytočného odpadu a blokovanie uličiek medzi regálmi. Počet a objem košov alebo výklopných nádob možno ľahko meniť v závislosti od toho, čo sa v jednotlivých častiach skladu nakladá a vykladá, vrátane kartónu, oceľových pások, plastov atď.

Bezpečnostná zábrana

Ochrana osôb a strojov

Najvyššou prioritou je vždy bezpečnosť zamestnancov. U nás nájdete množstvo produktov, ktoré pomáhajú udržiavať skladové uličky bezpečné pre ľudí aj vysokozdvižné vozíky.

Naše robustné kovové a betónové bezpečnostné zábrany možno použiť okolo strojov, regálov a tovaru na ochranu pred kolíziami s vysokozdvižnými vozíkmi. Protinárazové zábrany sú k dispozícii pre paletové regály ULTIMATE, ktoré sa pripevňujú skrutkami k podlahe a dodávajú sa v rôznych prevedeniach a výškach. To minimalizuje riziko zranenia a poškodenia a výsledkom je bezpečný sklad pre zamestnancov aj tovar.
 
V našom sortimente nájdete všetko, čo potrebujete na vytvorenie efektívneho skladu. Ak by ste mali otázky alebo záujem o bezplatné naplánovanie interiérového riešenia pre vašu firmu, kontaktujte našich obchodných zástupov.

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).