QBUS - funkčné úložné priestory pre inovatívne kancelárie

QBUS - funkčné úložné priestory pre inovatívne kancelárie

Modulárny a flexibilný rad úložných skriniek, ktorý zabezpečí optimálny poriadok a prehľadnosť - to je QBUS. S našim radom úložných priestorov QBUS môžete vybaviť celé pracovisko a vytvoriť jednotné riešenie interiéru, v ktorom úložné priestory a dizajn idú ruka v ruke.
Dvaja ľudia sedia na kancelárskych stoličkách pri svojich stoloch

Od recepcie po pracovné miesta

Pri vývoji radu úložných skriniek QBUS sme sa snažili vytvoriť sortiment, ktorý by spĺňal takmer všetky potreby pre úložné priestory, ktoré by ste mohli vo firme mať. Veľké alebo malé, stále alebo rastúce. Z radu QBUS si môžete vybrať z kompletného sortimentu úložného nábytku, od klasických regálov a skríň až po skrinky na triedenie pošty a kombinované úložné priestory so sedením. Výhodou systému QBUS je, že máte k dispozícii úložné priestory do každého prostredia od recepcie a lounge zóny cez kanceláriu, až po uzamykateľné skrinky na osobné veci v šatni.

Anna Helgesson, produktová manažérka v AJ Produkty, videla perspektívu sortimentu úložných priestorov, ktoré by spájali kancelárie a spoločné priestory. 
„V čoraz digitálnejšej spoločnosti, kde sa kancelárie a spoločné priestory prelínajú, sme chceli vytvoriť sortiment nábytku, s ktorým by sme dokázali jednotne zariadiť obe prostredia.“ hovorí Anna.

Nadčasový dizajn

QBUS sme vytvárali s veľkým dôrazom na moderný, ale aj nadčasovým dizajn. Ako to vlastne funguje? Ten rad nábytku má v zásade klasický dizajn, vďaka ktorému ho možno ľahko umiestniť a začleniť do existujúceho prostredia. Kľúčom k výnimočnosti tehto radu je široká škála modelov, ktorá vám umožní vytvoriť si kombináciu nábytku na mieru podľa vašich požiadaviek, ktorá vyčnieva z davu. V prípade úložných priestorov QBUS neexistujú žiadne pravidlá, ako s nimi zariadiť interiér; sami si vyberiete druh interiérového riešenia podľa svojich potrieb, vkusu a preferencií. 

Úložné priestory

Nábytok, ktorý bude rásť s vami

Rastie vaša firma? Potom môže QBUS rásť spolu s vami. So systémom QBUS máte k dispozícii sortiment, ktorý môžete ďalej rozširovať alebo obnovovať podľa toho, ako sa menia vaše potreby. Modulárna koncepcia znamená, že všetok nábytok do seba zapadá bez ohľadu na veľkosť alebo model. Malá skrinka s miestom na sedenie sa hodí k väčšej skrinke a nízka sedacia jednotka sa dá ľahko umiestniť vedľa knižnice. Ak meníte priestory, rozrastáte sa alebo chcete len obnoviť vybavenie, QBUS vám to uľahčí.

Umiestniť ho môžete do stredu miestnosti, pozdĺž stien alebo ho použite ako deliaci prvok. Mnohé moduly z radu QBUS sa dajú použiť nielen na skladovanie. Umiestnite niekoľko modulov chrbtom k sebe do stredu miestnosti a vytvorte tak deliacu stenu v open space kancelárii. Rovnako môžete vytvoriť súkromný kútik okolo pracovného miesta pomocou vysokej úložných skriniek. Do chodby môžete použiť kombinovaný úložný priestor a priestor na sedenie, ktorý môžete využiť na krátke neformálne rozhovory.

Ľudia budú vždy potrebovať úložné priestory, ale táto potreba už nie je rovnaká ako v minulosti a stále sa mení. V AJ preto neustále inovujeme a uvádzame na trh nové produkty pre pracoviská budúcnosti.
Anna Helgesson, produktová manažérka AJ Produkty

Dizajn zo Švédska

QBUS navrhla v našej centrále vo Švédskom Halmstade naša vlastná dizajnérka Cecilia Stööp spolu s externým dizajnérom Mikaelom Warnhammarom. Jednou z veľkých výhod vlastného dizajnérskeho oddelenia je, že naši dizajnéri spolu s produktovými manažérmi a vývojármi produktov môžu venovať viac času vývojovému procesu a pri navrhovaní nových produktov sa dostať na úroveň tých najmenších detailov. 

Osoba sediaca za stolom a pracujúca na počítači
QBUS je k dispozícii v štyroch rôznych farbách, ktoré môžete navzájom kombinovať. Elegantné kovové úchytky sú kontrastným zakončením. Úchytky majú dizajn vhodný na rýchle uchopenie a môžete ich namontovať vertikálne alebo horizontálne. 

Výroba vo vlastnom výrobnom závode

Nábytok z radu QBUS je schválený podľa EN16121, európskej normy pre úložný nábytok vo verejnom prostredí. QBUS je náš výrobok vyrábaný v našom výrobnom závode, čo nám poskytuje úplnú kontrolu od náčrtu až po hotový výrobok.

Nechajte sa inšpirovať radom QBUS

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás!

V AJ Produkty sme vždy pripravení pomôcť vám s interiérovým riešením, ktoré bude prispôsobené vašim potrebám. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky o produktoch, dodacích dobách, použitých materiáloch, vizualizáciách, projektoch atď.
Súkromná osoba / Spoločnosť
Vaša správaPríloha

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).