Zostava

Jedálenská zostava: stôl + 6 stoličiek

1800x800 mm, breza / čierna

Číslo výrobku: 115774
  • Odolný brezový laminát
  • Stohovateľná stolička
  • Breza alebo umelá koža
Farba
Materiál sedáka
239,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Kompletná sada jedálenského nábytku pozostávajúca zo stola a šiestich stoličiek. Stôl je odolný, pevný a vyžaduje minimálnu údržbu. Stoličky sú stohovateľné. Predná hrana sedadla je ergonomicky zaoblená.
Sada je ideálnou výbavou do jedální, tried alebo kamkoľvek inam, kde možno využiť praktický a navyše odolný jedálenský nábytok.
Vďaka pevnej nosnej konštrukcii znesie stôl aj hrubšie zaobchádzanie v náročnejších podmienkach. Odolná laminátová doska v dekóre brezy vyžaduje minimálnu údržbu a ľahko sa čistí. Konštrukcia stola aj stoličiek je z čierno lakovaných oceľových trubiek.
Vzhľad stoličiek je nadčasovo elegantný. Stoličky sa dajú veľmi jednoduchým spôsobom naskladať na seba a uvoľniť tak priestor a uľahčiť tak upratovanie. Predná strana sedadla je pre väčší komfort zaoblená, opierka chrbta je ergonomicky prehnutá. Nosná konštrukcia končí nohami, ktoré sú kvôli lepšej stabilite vytočené smerom von z osi ťažiska stoličky. Stoličky dodávame v niekoľkých verziách, takže si ľahko vyberiete tú variantu, ktorá bude najlepšie ladiť s vaším interiérom

Dokumenty

Táto zostava obsahuje