Zostava

Zostava nábytku: Stôl Sanna + 6 limetkovo zelených stoličiek Sierra

Číslo výrobku: 103735
  • Odolná jedálenská zostava
  • Pevná laminátová doska stola
  • Stohovateľné stoličky
339,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Zostava nábytku do jedálne pozostávajúca z pevného stola s obdĺžnikovou laminátovou doskou a stohovateľných stoličiek s jednodielnym plastovým sedadlom a operadlom. Odolná zostava nábytku, ktorá sa ľahko čistí. Ideálna do jedální alebo oddychových miestností.
Praktické riešenie pre oddychové miestnosti, jedálne alebo iné prostredia, kde sa vyžadujú stoly a stoličky, ktoré sú odolné a ľahko umývateľné. Nábytok má moderný dizajn. Stoličky sú v ponuke v rôznych farbách, takže si ich podľa vkusu môžete zladiť s ostatným nábytkom.

Stôl je odolný a veľmi stabilný. Obdĺžniková laminátová doska stola sa ľahko čistí a vydrží aj náročnejšie podmienky používania. Konštrukcia stola v tvare T je vyrobená z pochrómovanej oválnej rúrky. Zaoblený podstavec uľahčuje čistenie pod stolom a okolo neho. Rektifikačné nožičky umožňujú vyrovnanie stola v prípade nerovnej podlahy.

Jednodielne stoličky sú vyrobené z polypropylénu, čím sa dosiahla ich pevnosť a ľahké čistenie. Elegantné nožičky z pochrómovaných, oválnych rúrok vytvárajú atraktívny kontrast so sedadlom. Stoličky sú navyše stohovateľné, čo uľahčuje čistenie podlahy a skladovanie. Dokúpte si vozík na stoličky a uľahčite si presun a prepravu stoličiek uložených na sebe.

Dokumenty

Stiahnuť návod na údržbu

Táto zostava obsahuje