Novinka
Obrázok produktu

Rokovací stôl AUDREY

4000x1200 mm, strieborný rám, šedomodrá

Číslo výrobku: 1190824
  • Hluk absorbujúce linoleum
  • Skosené hrany
  • Zaoblené rohy
Rokovací stôl, ktorý si môžete kúpiť v niekoľkých rôznych dĺžkach. Vyberte si stôl do zasadačky, ktorý vyhovuje veľkosti vašej zasadacej miestnosti a vytvorte šikovné, pohodlné a funkčné riešenie. Stôl má dosku potiahnutú linoleom, ktoré tlmí hluk a disponuje odolnou konštrukciu v tvare T.
Farba stolovej dosky: Pastelová modrá
Farba podstavca: Strieborná
1 189,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...
Záruka 7 rokov

Popis produktu

Už nemusíte mať preplnené stoly alebo zbytočne spájať menšie stoly, aby ste vytvorili väčšiu pracovnú plochu. Rokovací stôl AUDREY si môžete kúpiť v niekoľkých rôznych dĺžkach.

Rokovací stôl má linoleový povrch, ktorý absorbuje hluk, vďaka čomu ideálny na použitie v miestnostiach s množstvom ľudí. Dokáže zlepšiť vašu koncentráciu, pretože znižuje mieru hluku, ktorý vás môže rozptyľovať, či unaviť.
Linoleum je prírodný a ekologický materiál. Je antistatické, čo zabraňuje prilepeniu prachu a nečistôt k povrchu stola a nezanecháva žiadne odtlačky prstov. Údržba je tiež jednoduchá - dá sa ľahko utrieť suchou alebo navlhčenou handrou.

Rokovací stôl do zasadacej miestnosti má jemne zaoblené rohy a skosené hrany, vďaka ktorým bude vaša práca ešte pohodlnejšia.
Šikovný T-rám zaberá pod stolom minimum miesta. Rám aj stolová doska stola sú k dispozícii v niekoľkých farbách.

Dokumenty

Technické parametre