Konferenčné a rokovacie stoly do zasadacej miestnosti

Två personer sitter vid höj och sänkbara skrivbord

Aktívny nábytok pre aktívnu kanceláriu

Nakúpte tu

Rokovacie stoly do každej zasadačky

Sme si vedomí, že konferenčný či rokovací stôl hrá dôležitú úlohu pri určovaní úspechu mítingov. Z tohto dôvodu ponúkame rokovacie stoly, ktoré sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach. Môžete si vybrať buď z klasických konvenčných tvarov, ako je obdĺžnikový, štvorcový a kruhový, alebo sa rozhodnúť pre viac moderné tvary, ako sú oválne a polkruhové. Naše rokovacie stoly sú k dispozícii v rozmeroch od 800 do 5600 mm na dĺžku a od 500 mm do 1250 mm na šírku. V závislosti od veľkosti a usporiadania vašej konferenčnej miestnosti si s jednoducho môžete vybrať vhodnú veľkosť a tvar stola. Vďaka rôznym dizajnovým vyhotoveniam môžete tiež zlepšiť celkové estetické pôsobenie zasadačky. Vyberte si napríklad rokovací stôl s robustnou stolovou doskou v tvare lode, ktorý je k dispozícií so stabilnými chrómovými kruhovými podnožami. Prezrite si našu zbierku a vyberte si ten, ktorý zodpovedá vaším požiadavkám.

Bohatý výber stolov

V našom pestrom sortimente ponúkame rokovacie stoly v rôznych farbách a vyhotoveniach. Naše stoly sú k dispozícií v konvenčnom prevedení s obdĺžnikovou, štvorcovou alebo kruhovou doskou stola. V ponuke máme samozrejme aj stoly modernejších tvarov, napríklad v tvare lode, s polkruhovou alebo oválnou doskou. Podľa rozloženia Vašej zasadačky alebo konferenčnej miestnosti si môžete vybrať také vyhotovenie, ktoré bude ideálne do vášho prostredia.

Rôzne veľkosti

Naše stoly sú k dispozícii v rozmeroch 500 až 1200 mm na šírku a 800 až 5600 mm na dĺžku. Správna veľkosť stola závisí ako na veľkosti, tak aj tvare a dispozičnom riešení vašej konferenčnej miestnosti. Dôležité je preto dôkladne zvážiť jej primárny účel. Napríklad, malý guľatý konferenčný stolík je ideálny na mítingy a stretnutia, kde budete využívať brainstorming alebo interaktívne diskusie. Veľký obdĺžnikový rokovací stôl je zase ideálny pre rokovanie s klientmi alebo výkonnou radou. Úzke obdĺžnikové stoly môžu byť konfigurované aj v tvare podkovy, čo je ideálne pre prezentácie, kde prezentujúci môže pristupovať ku každému zúčastnenému počas mítingov. Ak si nie ste istí tým správnym stolom pre váš biznis, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme.

Estetika

Konferenčné miestnosti možno nájsť v kanceláriách, školách, hoteloch, alebo napríklad aj nemocniciach. Naše stoly sú navrhnuté tak, aby vyhovovali rôznym pracovným prostrediam.

Ponúkame jednoduché rokovacie stoly s laminátovými povrchmi pre tých, ktorí uprednostňujú funkčnosť a životnosť. Tí, ktorí chcú vzbudiť novú, modernejšiu atmosféru, môžu použiť naše nové stoly, ktoré majú dosky v tvare lode a sú k dispozícii v čiernej a bielej farbe s laminátovým prevedením. Tieto stoly majú stabilnú základňu s trubkovým tvarom a k dispozícií sú v chrómovej a hliníkovo-šedej farbe. Naše skladacie konferenčné stoly sú zase ideálne pre tých, ktorí chcú vyťažiť z obmedzeného priestoru čo najviac.

Kompletné riešenie

Konferenčné priestory vyžadujú viac než len stoly. Pre vytvorenie komplexného zážitku musí všetko ladiť– stoly, konferenčné stoličky, ako aj rečnícke pulty, kancelárske kontajnery a ďalší nábytok. AJ Produkty poskytuje kompletné riešenia pre váš konferenčný priestor, bez zbytočných obmedzení. Prezrite si náš katalóg pre ten správny nábytok vyhovujúci vašim predstavám.