Výškovo nastaviteľné stoly na stretnutia v stoji

Mnohé podniky využívajú zasadacie miestnosti na státie vybavené výškovo nastaviteľnými stoly, ktoré podporujú dynamické zapojenie a zlepšujú zdravie. Nastaviteľný konferenčný stôl umožňuje účastníkom plynulý prechod medzi sedením a státím, a podporuje tak interaktívnejšie a energickejšie prostredie stretnutí.

Predstavujeme rad QBUS

Najnovší prírastok do nášho radu QBUS, ktorý navrhli naši produktoví dizajnéri obsahuje elektricky výškovo nastaviteľné rokovacie stoly s dvoma motormi. S jednoduchým stlačením tlačidla môžu používatelia bez námahy meniť polohy medzi sedením a státím polohy, čím sa zvyšuje pohodlie a produktivita. Skombinujte rokovací stôl s aktívnymi stoličkami, ktoré podporujú aktívne sedenie, účasť a kreativitu počas stretnutí.

Moderný pracovný priestor s elektrickými rokovacími stolmi

Rokovacie stoly na státie sa stali neoddeliteľnou súčasťou súčasných kancelárskych návrhov, a ponúkajú zamestnancom možnosť stáť, pohybovať sa a podporiť cirkuláciu krvi, zatiaľ čo môžu efektívne spolupracovať. Náš sortiment výškovo nastaviteľných rokovacích stolov dopĺňa rôzne farebné schémy a umožňuje modulárne rozšírenie, čím zabezpečuje prispôsobivosť budúcim potrebám pracovného priestoru.

Podpora wellness na pracovisku

Investovanie do iniciatív v oblasti wellness na pracovisku môže výrazne zlepšiť zamestnaneckú produktivitu, motiváciu a celkovú pohodu. Nastaviteľné rokovacie stoly zohrávajú kľúčovú úlohu pri podpore dynamického a flexibilného prostredia na stretnutia, stimulujúc kreativitu a inovatívne myslenie. Preskúmajte náš rozmanitý sortiment kancelárskeho nábytku a príslušenstva, vrátane stolov, stoličiek, recepčného nábytku, skladových riešení a zdvíhacích zariadení, a vytvorte si ergonomický a efektívny pracovný priestor prispôsobený potrebám vašej firmy.