Počítačové stoly pre každé pracovisko

AJ Produkty ponúka kancelárske stoly, PC stoly aj ergonomické stoly v rôznych prevedeniach, ktoré sú vhodné pre každé pracovné prostredie: od kancelárií cez recepcie, až k dielňam a skladom. Väčšina našich stolov je z vysoko kvalitného laminátu s podporou pevných oceľových podstavcov, ktoré sú ľahko udržiavateľné a trvanlivé. Naším cieľom je poskytnúť kancelársky nábytok, ktorý je funkčný a zároveň ekonomicky výhodný. Nakoľko veľa ľudí má prácu, ktorá vyžaduje počítač a monitor, poskytujeme počítačové stoly, ktoré sú výškovo nastaviteľné a poskytujú pohodlie. Nižšie vám ponúkame viac informácií o našich stoloch.

Pracovné stanice na počítače

Naše pracovné stanice sú k dispozícii v rozmeroch medzi 700 mm a 1380 mm na dĺžku a od 500 mm do 920mm na šírku. V ponuke sú v prevedeniach buku, brezy a so sivým oceľovým stojanom. Výšku môžete upraviť od 660 mm a 1180 mm, v závislosti od modelu. To Vám umožní meniť pozície pri maximálnom pohodlí. Ak chcete vytvoriť viac pracovných miest pre zamestnancov, ktorí potrebujú spolupracovať, jednoducho zoskupte viac pracovných staníc vedľa seba.

Stoly s montážou na stenu

Nástenné počítačové stoly sú vhodnou voľbou pre pracovné priestory s obmedzeným priestorom. Okrem toho že stôl je pripevnený o stenu a tým zefektívňuje využitie kancelárie, priestor pod ním sa ľahšie čistí. Tieto stoly Vám umožňujú pri práci stáť alebo sedieť, pričom ich nosnosť je až 70 kg. Stoly sú k dispozícii v bukovom a brezovom prevedení a tak si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu súčasnému zariadeniu. Kontaktujte nás alebo kliknite na špecifikácie produktu pre viac informácií.

Mobilné pracovné stanice

Naše mobilné pracovné stanice vybavené kolieskami, vďaka ktorým ich možno ľahko presúvať, a teda sú vhodné pre rozmanité pracovné prostredia. Podobne ako výškovo nastaviteľné stoly, výšku týchto stolov možno elektricky nastaviť v rozmedzí medzi 660 a 1180 mm. Na rozdiel od iných stolov, tieto pracujú na princípe dobíjacích batérié, čo znamená, že nebudete sa musieť starať o hľadanie elektrickej zástrčky. Jeho výškovo nastaviteľná funkcia vám umožní prepínať pozície. Dosky stolov sú vyrobené z dreva vo vysokej kvalite laminátu, ktorý je k dispozícii v dvoch prevedeniach. Oceľové podstavce sa používajú ako podpora pre stolové dosky a majú nosnosť až 100 kg. V ponuke máme taktiež aj manuálne nastaviteľné modely. Napíšte nám pre ďalšiu pomoc alebo viac informácií o počítačových stoloch.

Obľúbené podobné kategórie

Kancelária a zasadacia miestnosť