Profesionálne zariadenie kancelárií, skladov, šatní a dielní

Profesionálne zariadenie kancelárií, skladov, šatní a dielní

Potrebujete inšpiráciu, užitočné rady alebo praktickú pomoc s projektom na zariadenie vašej kancelárie, skladu, šatne alebo dielne? Bez ohľadu na typ priestoru, ktorý potrebujete zariadiť, je potrebné zvážiť viac aspektov. Spojte sa s našim špecializovaným tímom odborníkov, ktorí vám ukážu všetky možnosti na dosiahnutie optimálneho riešenia pre vaše potreby - úplne zadarmo. Chcete sa dozvedieť viac? Zavolajte nám, povedzte nám svoje potreby a posuňte sa o krok bližšie k realizácii vašich plánov.

Žiadny projekt nie je príliš veľký alebo malý
Kompletné zariadenie pracoviska je veľká zodpovednosť. Je oveľa jednoduchšie, ak máte k dispozícii tím interiérových dizajnérov, projektových manažérov, produktových expertov a montážnikov. V AJ Produkty dokážeme zastrešiť kompletné zariadenie pracoviska od fázy plánovania až po finálnu montáž - či už potrebujete zariadiť jedno pracovné miesto vo vašej kancelárii, šatňu vo fitness centre alebo celý sklad. Žiadny projekt nie je príliš veľký alebo malý na to, aby sme vám pomohli.
Vaše riešenie krok po kroku
Prvým krokom je návšteva vášho pracoviska a vykonanie dôkladnej analýzy vašich potrieb, požiadaviek a situácie. Koľko kancelárskych stolov, policových regálov alebo paletových regálov sa pohodlne zmestí do priestoru? Ako môžeme optimalizovať hladinu hluku? Ako dosiahneme správnu atmosféru? Podobným spôsobom si stanovíme otázky podľa vášho želaného stavu. Aby sme mohli odpovedať na všetky otázky, vytvoríme vám 3D vizualizáciu, ktorá jasne ukáže, ako maximalizovať využitie dostupných priestorov.
Postaráme sa o všetko
Pri zariaďovaní priestorov je bežné, že ľudia berú do úvahy iba svoje momentálne potreby. My do plánov začleňujeme aj vaše budúce potreby, aby ste si mohli neskôr pracovný priestor podľa potreby prispôsobiť. V našom tíme máme tiež špecialistov nielen na dizajn, ale aj na bezpečnosť a ergonómiu. Radi sa postaráme o celý váš projekt vrátane finálnej montáže zariadenia vo vašich priestoroch. Poslednou výhodou, na ktorú mnohí zabúdajú, je šetrenie vášho času, ktorý môžete venovať svojej práci.

Pre viac informácii nás kontaktujte:

Obchodný zástupca

TOMÁŠ KALUŽÁK - Obchodný zástupca
Obchodný zástupca pre Slovensko
TOMÁŠ KALUŽÁK

Kontakt

Vyplňte nasledujúci formulár a my vás budeme kontaktovať do 2 pracovných dní.
Typ spoločnosti
Vaša správaVložiť prílohu
Kliknutím na Odoslať potvrdzujete, že ste sa oboznámili so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).

V našich dvoch výrobných závodoch v Európe vyrábame väčšinu našich produktov, od kancelárskeho nábytku, cez skrine na náradie, až po policové regály. Aby sme udržali krok s najnovšími trendmi, našou najvyššiou prioritou je vývoj produktov. Neustále navrhujeme nové produkty v úzkej spolupráci s našimi dizajnérmi, výrobnými závodmi a produktovými manažérmi. Vlastná výroba nám ponúka veľa výhod - umožňuje nám riadiť celý proces od návrhu po hotový výrobok, aby sme mohli zákazníkom poskytnúť kvalitu, ktorú očakávajú. Dáva nám tiež úplnú kontrolu z pohľadu udržateľnosti a vplyvu na životné prostredie, zdravie a bezpečnosť. Navyše nám umožňuje prispôsobiť niektoré produkty individuálnym potrebám zákazníkov.
Potrebujete pomôcť zlepšiť vaše pracovné prostredie?
V AJ produkty úspešne zdokonaľujeme pracovné prostredia už viac ako 45 rokov. Ponúkame viac ako 15 000 produktov pre kancelárie, sklady, dielne, šatne a školy. Náš koncept je dnes rovnaký, ako keď sme začínali v roku 1975: byť popredným dodávateľom komplexných interiérových riešení poskytovaním špičkových produktov. Preto vám ponúkame výber z tisícov produktov za primeranú cenu s doručením priamo k vám presne vtedy, keď to potrebujete. Celý náš sortiment je jednoducho prístupný nielen v našom AJ katalógu, ale aj v eshope ajprodukty.sk, kde môžete nakupovať 24 hodín denne. Ak potrebujete poradiť, je vám k dispozícií náš tím obchodných zástupov. S nami zmodernizujete vaše pracovné prostredie s ľahkosťou.