Rad nábytku Modulus

Rad Modulus - kancelársky nábytok, ktorý vyhovie všetkých požiadavkám

Rad MODULUS už nie je v ponuke

V roku 2023 sme v AJ uviedli na trh úplne nový rad nábytku, ktorý zahŕňa flexibilné úložné riešenia pre dnešné moderné kancelárie. Náš nový rad kancelárskeho nábytku QBUS umožňuje ešte jednoduchšie vytvoriť moderné pracovisko s jednotným štýlom. Vzhľadom k tomu bude náš súčasný rad MODULUS od roku 2024 ukončený. Pre tých, ktorí majú existujúcu kancelársku zostavu MODULUS, vieme, že je dôležité, aby ste mohli svoj nábytok používať ešte mnoho rokov, a preto bude aj naďalej možné dokupovať potrebné kusy a objednávať náhradné diely, kedykoľvek to bude treba. Môžete sa obrátiť na náš zákaznícky servis a my vám pomôžeme zakúpiť to, čo potrebujete.

Náš nový rad QBUS umožňuje ešte jednoduchšie vytvoriť praktické pracovisko s jednotným štýlom. QBUS obsahuje flexibilné moduly, ktoré sa dobre uplatnia ako pri pracovnom stole, tak v jedálni alebo zasadacej miestnosti. Vďaka premyslenému dizajnu je možné všetky jednotky kombinovať, čo uľahčuje rozšírenie úložného priestoru alebo zmenu usporiadania nábytku. Aj naše kancelárske stoly, ktoré sa predtým volali Modulus, dostali nový názov Qbus, ktorý zdôrazňuje jednotný štýl úložného priestoru a stola.


 Benefity nového radu QBUS

     • Vytvorené vlastným tímom dizajnérov spoločnosti AJ Produkty
     • Všetky diely je možné kombinovať
     • Kombinácia otvorených a uzavretých úložných riešení
     • Dokonale sa hodí do rôznych prostredí
     • Testované a schválené podľa normy EN 16121:2013+A1:2017

 

Kancelárska skriňa Modulus
169,- €
Stôl Modulus
259,- €

Objavte naše ďalšie rady nábytku

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
Počkajte prosím...
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).