Zostava

Dielenský stôl SOLID so zásuvkou

Nosnosť 750 kg, 1500x800 mm, oceľ

Číslo výrobku: 232225
  • Oceľová doska
  • 1 uzamykateľná zásuvka
  • Max. nosnosť 750 kg
Sada pozostáva z výškovo nastaviteľného pracovného stola, s vysokou nosnosťou, a 1 zásuvky so zámkom a 2 kľúčmi.
609,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Táto sada kombinuje robustný, flexibilný a univerzálny pracovný stôl a praktickú zásuvkovú jednotku z oceľového plechu. Pracovný stôl je vhodný najmä do drsného a náročného prostredia ako sú sklady a dielne. Má mimoriadne vysokú nosnosť , až 750 kg pri rovnomernom rozložení záťaže. Zásuvku môžete ľahko upevniť pod pracovnú dosku, takže budete mať náradie a iné predmety na dosah.

Mimoriadne silná doska, ktorá je plátovaná oceľou, vám poskytne povrch odolný proti poškodeniu spôsobeného nešetrným zaobchádzaním a ostrými predmetmi. Znesie všetky tekutiny, vrátane ropných a chemických, a ľahko sa čistí.

Robustný oceľový rám je upravený práškovou farbou v svetlo šedej farbe. Má ručne nastaviteľné nohy, ktoré vám umožňujú nastaviť pracovnú výšku v rozmedzí 740-995 mm, aby ste dosiahli čo najpohodlnejšiu pracovnú pozíciu.

Nezabudnite zakúpiť aj praktickú rohož na podlahu, ktorá znižuje záťaž nôh, kolien, bedier a chrbtu počas státia pri práci!

Zásuvka je vyrobená z oceľového plechu, vďaka čomu je veľmi odolná a má maximálnu nosnosťou 50 kg. Je namontovaná na pevných výsuvoch a dá sa vysunúť až na 105%, čím získate ľahký prístup do nej. Zásuvka je vybavená zámkom a dvoma kľúčmi. Pridajte praktický kovový organizér do zásuvky a bude pre vás jednoduchšie triediť skrutky, klince a iné drobné predmety. Tým získate jasný prehľad o ich obsahu.

Dokumenty