Dielenské pracovné stoly, ponky

Ako vybrať správny pracovný stôl do dielne?

Ako vybrať správny pracovný stôl do dielne?

Zobraziť návod

Kvalitné dielenské stoly pre každého

Vedeli ste, že do vašej dielne si môžete zaobstarať aj dielenské stoly? Náš bohatá ponuka stolov do dielne je určená pre každého, kto si rád odpracuje svoju voľnočasovú šichtu vo svojej dielni.

Ich účel je zväčša pracovný: stolársky, montážny, pre kutilov alebo dokonca aj do krajčírskej dielne – tak, aby vyhovovali rôznorodým potrebám každého remeselníka a majstra.


Pracovný stoly do dielne od AJ sú odolné a masívne, aby odolali všetkým nástrahám dielne. Kovové pracovné stoly do garáže uvítajú najmä milovníci štyroch alebo dvoch kolies. Dielenský ponk je pre vás určený vtedy, ak chcete mať príjemné skladacie alebo sklopné miesto na prácu, ktoré môže byť aj pojazdné a na kolieskach.

Flexibilita vďaka dielenským stolom na kolieskach

Dielenské stoly na kolieskach sú ideálne pre tých, ktorí potrebujú flexibilitu a mobilitu vo svojej pracovnej zóne. Tieto stoly umožňujú ľahké presunutie z jedného miesta na druhé, čo je obzvlášť užitočné v preplnených dielňach alebo pri práci na veľkých projektoch.

Stabilita, ktorá vydrží: Dielenské stoly s pevnou výškou 

Dielenské stoly s pevnou výškou poskytujú stabilnú a robustnú pracovnú plochu pre tie najnáročnejšie úlohy. Vďaka svojej odolnosti a masívnosti dokážu vydržať aj intenzívne zaťaženie, čím sú ideálnou voľbou pre prácu s ťažkým materiálom alebo náradím.

Výškovo nastaviteľné stoly pre pohodlnejšiu prácu

Výškovo nastaviteľné dielenské stoly – elektrické ponúkajú pohodlie a ergonómiu pre dlhé hodiny práce. S možnosťou jednoduchého nastavenia výšky stola stlačením tlačidla umožňujú ich používateľom pracovať v optimálnej polohe.

V našej ponuke nájdete aj manuálne výškovo nastaviteľné dielenské stoly. Sú vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú flexibilnú pracovnú plochu bez potreby elektrickej energie. Tieto stoly umožňujú manuálne nastavenie výšky, čo je ideálne pre rôzne druhy práce a projekty.

Vyberte si zo širokej ponuky

Náš sortiment dielenských stolov je navrhnutý s dôrazom na odolnosť, masívnosť a flexibilitu, aby odolali všetkým výzvam, ktoré prináša práca v dielni.


Či už hľadáte skladací, sklopný, pojazdný alebo pevný dielenský stôl, náš sortiment vyhovie všetkým vašim potrebám a pomôže vám dosiahnuť tie najlepšie výsledky vo vašej práci.