Manipulácia s chemikáliami

Pri práci s chemikáliami je nevyhnutná opatrnosť a správna manipulácia, aby ste zaistili bezpečnosť pracovníkov a chránili životné prostredie.

Naša kategória produktov pre manipuláciu s chemikáliami preto ponúka spoľahlivé a odolné nádoby a príslušenstvo, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre manipuláciu a skladovanie nebezpečných látok.

Plastové sudy pre bezpečné skladovanie

Plastové sudy sú základným prvkom potrebným na skladovanie a prepravu chemikálií. Vďaka svojej vysokoodolnej konštrukcii sú ideálne pre skladovanie tekutých a tuhých chemických látok. Plastové sudy sú ľahké, ale zároveň robustné, a ich tesnenie zaisťuje, že obsah zostane bezpečne uzavretý a chránený pred vonkajšími vplyvmi.

Záchytná vaňa pre prevenciu kontaminácie

Záchytné vane sú nevyhnutné pre zachytenie akéhokoľvek úniku chemikálií a taktiež preto, aby sa predišlo kontaminácii pracovného prostredia. Ponúkame rôzne veľkosti a materiály záchytných vaní, vrátane tých, ktoré sú kompatibilné s plastovými sudmi, čím poskytujeme komplexné riešenie pre každé pracovisko.

Vozíky na sudy pre ľahkú manipuláciu

Vozíky na sudy sú navrhnuté tak, aby zjednodušovali prepravu ťažkých sudov v rámci pracoviska. S ich pomocou môžete ľahko presúvať sudy tam, kde sú potrebné, bez toho, aby ste sa nadmerne fyzicky zaťažili. Ich stabilná konštrukcia a jednoduché používanie uľahčujú manipuláciu a zvyšujú efektivitu práce.

IBC kontajnery pre veľkoobjemové potreby

IBC kontajnery sú ideálnou voľbou pre skladovanie a prepravu väčších množstiev chemikálií. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť voči chemickým látkam a dlhú životnosť. S ich objemom a odolnou konštrukciou predstavujú efektívne riešenie pre manipuláciu s chemikáliami na priemyselné účely.

Prezrite si našu bohatú ponuku

Naša ponuka je široká a rôznorodá, takže si môžete vybrať presne podľa potrieb vašej firmy.

Bezpečná manipulácia s chemikáliami je pre nás prioritou, a preto ponúkame len overené a certifikované produkty. Môžete si tak byť istí, že s našimi spoľahlivými riešeniami pre manipuláciu s chemikáliami splní vaše podnikanie všetky bezpečnostné štandardy.