Všetko pre bezpečnosť pri práci na pracovisku

Prezrite si našu ponuku bezpečnostných pomôcok, ktoré vám pomôžu pri vykonávaní vašej práce. Našim cieľom je poskytnúť vám všetky potrebné veci pre bezpečné pracovné prostredie, kde zamestnanci môžu pracovať s dôverou a ochranou.Ponúkame vám široký sortiment produktov, ktoré zlepšujú bezpečnosť pri práci a zabezpečujú, že vaše pracovisko je dobre vybavené a chránené.

Bezpečnostné značenie na pracovisku

Naše bezpečnostné značenie na pracovisku je navrhnuté tak, aby jasne a zreteľne označovalo nebezpečné oblasti a upozorňovalo na riziká. S našimi bezpečnostnými zrkadlami sa zamedzí slepej škvrne a zlepší sa celkový dohľad nad pracoviskom. 

Mobilné oplotenie vám poskytuje flexibilitu a možnosť vytvárať bezpečné zóny podľa potreby. Pre zabezpečenie ochrany pred úrazmi a poraneniami ponúkame ochranné rohy, ktoré môžete umiestniť na nábytok a skrinky.

Prvá pomoc vždy po ruke s našou kompletnou lekárničkou

Veríme, že bezpečnosť a zdravie vašich zamestnancov sú prioritou. Naša lekárnička je vybavená všetkým potrebným vybavením, aby poskytovala prvú pomoc v prípade nešťastia alebo úrazu. Bez ohľadu na to, či ide o menšie zranenie alebo núdzový stav, naša lekárnička vám poskytne potrebné nástroje na poskytnutie prvotnej starostlivosti.

Investujte do bezpečnostných pomôcok

V našej širokej ponuke produktov pre bezpečnosť pri práci vám prinášame nástroje a riešenia, ktoré potrebujete na dosiahnutie bezpečného a zdravého pracovného prostredia. Investujte do bezpečnosti a dôvery svojich zamestnancov a urobte zo svojho pracoviska miesto, kde sa pracuje s radosťou, ale s dôrazom na bezpečnosť.