Zostava

Zostava nábytku: Stôl Various + 6 stoličiek Langford

Šedá

Číslo výrobku: 103136
  • Mimoriadne veľký okrúhly stôl
  • Pevná a odolná doska stola
  • Moderné stohovateľné stoličky
609,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Moderná zostava nábytku so šiestimi stoličkami potiahnutými látkou a extra veľkým stolom. Stôl a stoličky sú vhodné do konferenčných miestností a jedální. Stoličky majú štýlový, moderný dizajn a pohodlné čalúnené sedadlá. Stolová doska je vyrobená z odolného dubového laminátu.
Štýlová zostava nábytku, pri ktorej sa usadí niekoľko ľudí. Tento stôl a stoličky sú pohodlné, štýlové a praktické. Sú vhodné do jedální, do zasadacích a konferenčných miestností.

Výhodou okrúhleho stola je, že s kolegami na seba dobre vidíte, či už pri obchodnom rozhovore, pri prestávke na kávu alebo diskusii o kreatívnom projekte. Stôl je mimoriadne veľký, takže sa k nemu môže usadiť viacero ľudí. Doska stola je vyrobená z odolného, štýlového dubového laminátu, ktorý sa ľahko utiera.

LANGFORD je moderná stolička s dokonalou kombináciou pevnej konštrukcie a atraktívneho vzhľadu. Je stohovateľná a má mäkké čalúnené sedadlo poskytujúce väčšie pohodlie, vďaka čomu sa na nej príjemne sedí aj dlhší čas. Jednoducho stolička na každodenné používanie.

Dokumenty

Stiahnuť návod na údržbu