Kvalita v každom smere

Vďaka vysokej kvalite si môžeme byť istí, že váš nábytok vám bude slúžiť dlhé roky. Modulárne pohovky VARIETY sú navrhnuté s ohľadom na kvalitu v každom smere.

Robustné zvnútra a odolné zvonka

Rám pohoviek je vyrobený z odolnej preglejky a moduly majú mäkké polstrovanie zo studenej peny, ktoré vám zaručí pohodlné sedenie. Z vonkajšej strany sú moduly čalúnené odolnou látkou, vďaka čomu je VARIETY ideálna voľba pre verejné priestory, kancelárie a miesta s vysokou frekvenciou pohybu.

Starostlivo vybrané tkaniny

K dispozícii je niekoľko druhov látok a farebných prevedení, ktoré vám umožnia získať jedinečnú pohovku na mieru. Všetky tkaniny spĺňajú požiadavky noriem Möbelfakta, ako aj OEKO-TEX STANDARD 100 a sú vybrané s ohľadom na životné prostredie. 

Tkanina 1 - POD CS

Obľúbená a kvalitná látka na poťahy pohoviek, vyrobená zo 100 % Trevira CS. Má mäkký a pružný charakter, ale zároveň neočakávane odolná. Je k dispozícii v ôsmich rôznych farbách.

Oddychová zóna so stolmi a paravánmi

Tkanina 2 - BLUES CS II

Pevná tkanina s vysokou odolnosťou. Vyrobená zo 100 % Trevira CS špeciálnou technikou tkania, ktorá jej dodáva charakter 3D efektu. Je k dispozícii v ôsmich rôznych farbách.

Stiahnite si pohovky VARIETY ako BIMobject

Všetky moduly radu VARIETY sú k dispozícii ako BIM objekty pre architektov, vďaka čomu ich môžu jednoducho vložiť do svojich projektov.

Stiahnuť na BIMobject

Tkanina 3 - FOCUS MELANGE

Zaujímavá tkanina vyrobená zo 100 % novozélandskej vlny. Je k dispozícii v ôsmich rôznych farbách. Bohužiaľ však nie je k dispozícii online. Ak máte záujem o viac informácií, prosím kontaktujte nás.

Tkanina 4 - ILLUSION

Tkanina z koženky pozostáva zo 69 % PU kože a 31 % bavlny. Je veľmi odolná a ľahko sa čistí. K dispozícii v piatich rôznych farbách. Bohužiaľ však nie je k dispozícii online. Ak máte záujem o viac informácií, prosím kontaktujte nás.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás!

V AJ Produkty sme vždy pripravení pomôcť vám s interiérovým riešením, ktoré bude prispôsobené vašim potrebám. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky o produktoch, dodacích dobách, použitých materiáloch, vizualizáciách, projektoch atď.
Súkromná osoba / Spoločnosť
Vaša správaPríloha

Nechajte sa inšpirovať

Od jednoduchej pohovky k VARIETY

Moderná, všestranná a flexibilná - to sú slová, ktoré vystihujú náš modulárny rad pohoviek VARIETY!. Vďaka premyslenému dizajnu sa hodí do mnohých, veľkých aj malých, prostredí. Riešenia sú takmer nekonečné. Prečítajte si viac v našom článku.

Zobraziť článok