Rad modulárnych pohoviek, ktorý zjednodušujú spoluprácu

Dobre navrhnuté sedenie vytvára predpoklady pre dobrú spoluprácu a je tiež prirodzeným miestom stretnutí pri káve, spoločenských rozhovorov a odpočinku. Vyvinuli sme praktický a flexibilný modulárny rad pohoviek, ktorý podporuje kreativitu a spája ľudí. Objavte nekonečné možnosti s VARIETY.

Pozrite si všetky možnosti,
ktoré ponúka VARIETY
a nechajte sa inšpirovať hravým
charakterom týchto pohoviek.

Nechajte sa inšpirovať

Testované s dôrazom na vysokú kvalitu

Pohovky VARIETY boli už na prvom výkrese navrhnuté s cieľom spĺňať európske normy pre použitie vo verejných prostrediach. Všetky moduly tohto radu sú preto k dispozícii v niekoľkých odolných tkaninách, ktoré tiež spĺňajú normy Möbelfakta! Samozrejme si môžete vybrať z mnohých farebných variantov.

VIac informácií tu

Týmto modulárnym radom pohoviek chceme zákazníkom poskytnúť možnosť vytvoriť jedinečné sedenie na mieru, čo sa týka tvaru, použitých materiálov a farieb.
Sebastian Dell Uva, dizajnér, AJ Produkty

Stiahnite si pohovky VARIETY ako BIMobject

Všetky moduly radu VARIETY sú k dispozícii ako BIM objekty pre architektov, vďaka čomu ich môžu jednoducho vložiť do svojich projektov.

Stiahnuť na BIMobject

Potrebujete poradiť? Kontaktujte nás!

V AJ Produkty sme vždy pripravení pomôcť vám s interiérovým riešením, ktoré bude prispôsobené vašim potrebám. Kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky o produktoch, dodacích dobách, použitých materiáloch, vizualizáciách, projektoch atď.
Súkromná osoba / Spoločnosť
Vaša správaPríloha

Nechajte sa inšpirovať pohovkami VARIETY