Zostava

Dielenský stôl Robust s panelom a boxmi

2000x800 mm, tvrdená doska

Číslo výrobku: 22471
  • Dostatok úložného priestoru na malé diely
  • Manuálne výškovo nastaviteľné nohy
  • Cenovo dostupná všestranná doska
869,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Zostava vyskladaná z pracovného stola, ôsmich závesných tyčí, 60 nádob v dvoch rôznych veľkostiach, zásuvky, panela na náradie a troch stĺpikov.
Praktické riešenie kompletnej pracovnej stanice s množstvom úložného priestoru na náradie, nástroje, skrutky, klince a iné drobné predmety, ktoré potrebujete mať pri práci po ruke.

Pracovný stôl má odolný, práškovo lakovaný sivý rám. Výšku nôh možno manuálne nastaviť (740 – 995 mm), aby ste dosiahli požadovanú pracovnú výšku a mohli pracovať v čo najpohodlnejšej pozícii. Nezabudnite si na podlahu položiť pracovnú podložku, aby ste si pri práci v stoji odľahčili chodidlá, kolená, boky a chrbát.

Horná doska pozostáva z 22 mm drevotrieskovej dosky a z oboch strán potiahnutá 3 mm sololitom, ktorý je tvrdený olejom. Olejom tvrdená doska poskytuje cenovo dostupnú a zároveň všestrannú pracovnú dosku, ktorá je vhodná do menej náročných priemyselných prostredí.

Panel na náradie má perforovaný povrch, ktorý uľahčuje upevňovanie, odstraňovanie a premiestňovanie háčikov podľa potreby. (Háčiky sa predávajú samostatne ako príslušenstvo.) Nádoby sú vhodné na odkladanie klincov, skrutiek a iných drobných predmetov a môžete ich ľahko zavesiť na závesné tyče. Panel na náradie a závesné tyče sa k pracovnému stolu uchytávajú pomocou troch stĺpikov.

Ochrannú lištu je možné pripevniť k pracovnej doske, aby sa zabránilo pádu nástrojov a iných predmetov za pracovný stôl. V tomto priestorovo úspornom vyhotovení možno zásuvku namontovať priamo pod pracovnú dosku. Je vyrobená z hrubého oceľového plechu, vďaka čomu je pevná a odolná. Zásuvka je vybavená zámkom a kľúčmi, aby sa zabránilo neoprávnenému prístupu. Ľahko sa pohybuje na guľôčkových ložiskách.

Dokumenty