Radi vám pomôžeme zlepšiť vaše pracovné prostredie

HU nás vždy dostanete osobnú odpoveď na všetky vaše otázky. Nezáleží či sa jedná o produktové informácie, dodacie lehoty alebo hľadáte pomoc pri zariaďovaní celého vášho pracovného prostredia. Kontaktujte nás emailom, telefonicky alebo cez online chat. Sme tu pre vás počas pracovných dní od 8:00 do 16:00 hod. Vitajte v AJ Produkty!
Telefón
Zavolajte nám na
02/ 48 214 712
Online chat
Klikne na okienko
vpravo dole
Email
Spýtajte sa nás na
info@ajprodukty.sk
FAQ
Här får du svar på
vanliga frågor
Po prijatí vašej objednávky vám pošleme email s potvrdením objednávky. V potvrdení objednávky nájdete predpokladaný dátum dodania, kedy očakávame, že vám bude tovar doručený.
Ak potrebujete zmeniť dodaciu adresu pre objednávku, ktorá už bola potvrdená, informujte nás o tom čo najskôr telefonicky na čísle
02/ 48 214 712.
Aktuálny stav vašej objednávky nájdete po prihlásení na našom eshope na stránke Môj účet v sekcii Moje objednávky.

Akonáhle vaša objednávka opustí náš sklad, prepravná spoločnosť Toptrans vám odošle email s číslom zásielky, aby ste mohli sledovať stav svojej objednávky.

Na potvrdení objednávky taktiež uvidíte predpokladaný dátum dodania objednávky.
Po spracovaní vašej objednávky vám odošleme email s potrvderním objednávky, kde nájdete aj predpokladaný dátum dodania.

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom vašej objednávky, kontaktujte náš zákaznícky servis.
Vašu objednávku doručíme na vami zadarnú dodaciu adresu kuriérskou spoločnosťou TOPTRANS.

Všetky objednávky sú doručované v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00.

Predpokladaný dátum dodania nájdete v potvrdení objednávky.

Všetky objednávky sú doručené štandardne iba za prvé uzamykateľné dvere. V prípade objednávky vynášky tovarov, montáže tovarov alebo oboch služieb súčasne zo strany kupujúceho budú tieto zabezpečené predávajúcim na náklady kupujúceho podľa cenovej ponuky predávajúceho poskytnutej na žiadosť kupujúceho.
V prípade objednávky v hodnote nad 30,- Eur bez DPH máte dopravu v rámci územia Slovenskej republiky zadarmo. V prípade objednávky v hodnote pod 30,- Eur bez DPH vám bude pripočítaná cena dopravy vo výške 5,- Eur bez DPH (6,- Eur s DPH).