Naskladniť, zabaliť, odoslať - všetko pre efektívnu expedíciu tovaru

Naskladniť, zabaliť, odoslať - všetko pre efektívnu expedíciu tovaru

Reťaz je taká silná, ako jej najslabší článok. Tento fakt sa dá aplikovať asi na všetko, či už sa jedná o tímové športy, kolektív v práci alebo podnikanie ako také. Chcete byť pripravení na rast Vášho podniku? Potom budete potrebovať flexibilný regálový systém, ktorý sa dá ľahko rozšíriť podľa Vašich potrieb a nielen to. Budete potrebovať aj kvalitné dielenské stoly, ktoré uľahčujú balenie produktov a klietkové vozíky, ktoré ušetria zamestnancov pred zbytočným zdvíhaním tovaru. V našom sortimente však nájdete všetko, čo potrebujete naprieč celou expedíciou tovaru.

 

V optimálnom a ergonomickom pracovnom prostredí sú všetky činnosti vykonávané so zameraním na kvalitu a zdravie pri práci. Aby sa všetkým zamestnancom pracovalo čo najlepšie, je dobré, aby mali k dispozícii výškovo nastaviteľné dielenské stoly, vozíky a iné vybavenie, ktoré zjednodušuje manipuláciu s tovarom. Nesmieme zabúdať na dôležitosť skladového riešenia. U nás nájdete rôzne regálové a policové systémy od kovových regálov, cez konzolové regály, až po vertikálne regály.

Prispôsobte si svoj regálový systém

Naše kovové regály Mix, Combo a Tough Vám umožňujú vytvoriť regálový systém na mieru podľa Vašich potrieb. Začnite so základnou sekciou kovového regálu, ktorú následne iba rozširujete prídavnými sekciami. Vďaka tomu môžu Vaše skladové priestory jednoducho rásť spolu s rastom Vašich požiadaviek. Jednotlivé sekcie policových regálov sú dostupné v rôznych šírkach, hĺbkach a výškach, vďaka čomu môžete využiť svoje skladové priestory na maximum.

 

Ak chcete zo svojho skladu vyťažiť čo najviac, môžete regály doplniť o ďalšie police a rôzne príslušenstvo.

 

Regálový systém Mix ponúka široké možnosti prispôsobenia v podobe zásuviek, dverí, či uzavretých koncových rámov. Kovový regál Combo s drevotrieskovými policami môžete rozšíriť o panely na náradie, spodnú odkladaciu policu a rôznym náradím pre Vašu dielňu, ktoré si jednoducho zavesíte na háčiky. Naviac, v našej ponuke nájdete plastové boxy rôznych rozmerov, takže nebudete mať problém uskladniť všetko od nástrojov po malé súčiastky a skrutky.

 

Pomôcť s výberom Vám môže aj náš článok "Policový regál alebo kovové skrine?"

combohylla.jpg

Efektívny dielenský stôl na balenie produktov s dobrou ergonómiou

Dielenské baliace stoly Cargo a Motion sú vyrobené tak, aby zefektívnili Váš baliaci proces. Cargo má v pracovnej doske integrované valčeky, čo umožňuje ľahké otáčanie tovaru. Môžete tiež pridať spodnú výsuvnú dosku, ktorá Vám poskytne dodatočnú pracovnú plochu a je obzvlášť užitočná pri práci s objemným tovarom. Dielenský stôl Motion má elektricky výškovo nastaviteľnú stolovú dosku a je jeho výhody oceníte, keď ho bude využívať viac ľudí, pričom si ho každý nastaví podľa seba. Stôl je k dispozícii v rôznych šírkach a môže byť tiež vybavený rôznym príslušenstvom.

 

Oba dielenské stoly môžu byť vybavené policami, závesnými koľajničkami a panelmi na nástroje, vďaka čomu budete mať všetko po ruke. Celý proces balenia ešte zjednoduší držiak roliek na obalové materiály a rezačka, ktoré môžu byť súčasťou baliacich dielenských stolov. Ak pridáte protiúnavovú priemyselnú rohož a pohodlnú dielenskú stoličku, budete mať kompletnú baliacu stanicu s ideálnym pracovným vybavením. Prečítajte si tiež, ako si vybrať pracovný stôl do dielne.

cargo.jpg

Nenamáhajte sa zbytočne

Bežný pracovný deň v sklade sa nezaobíde bez zdvíhania a prenášania vecí. Avšak iba zriedka musíte tovar naozaj prenášať vlastnou silou. Klietkové alebo policové vozíky Vám poskytnú dobrú pracovnú výšku, šetria Váš chrbát a umožnia Vám presúvať niekoľko vecí naraz.

lagervagn.jpg

V našom sortimente nájdete okrem iného policové vozíky, klietkové vozíky, plošinové vozíky, transportné vozíky, rudle, či vozíky na dlhý materiál. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na prepravu balíkov v sklade bez ohľadu na veľkosť, hmotnosť a situáciu. Všetko s cieľom zefektívniť manipuláciu s balíkmi a umožniť Vám vytvoriť ideálne skladové podmienky pre Vaše podnikanie.

 

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
Počkajte prosím...
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).