Naše produkty zvládnu aj tvrdé zaobchádzanie

Existuje mnoho dôvodov, prečo si vybrať práve naše produkty, keď chcete zlepšiť svoje pracovisko. Môžu to byť napríklad široký výber produktov, nadštandardná kvalit či 7 ročná záruka. Dnes sa dozviete viac o tom, ako prebieha tvorba produktov v našom sortimente.

Dizajn pre lepšie pracovné prostredie

Naším cieľom je ponúkať nábytok a vybavenie, ktoré pomáha zefektívňovať pracovné prostredie. Jedným zo spôsobov, ako sa nám to darí dosiahnuť je aj fakt, že máme vlastných produktových dizajnérov. To nám umožňuje vytvárať kvalitné produkty s individuálnym štýlom a zároveň navrhovať také produkty, ktoré zodpovedajú súčasným požiadavkám trhu.

Prečítať článok

Kvalitné produkty z vlastných výrobných závodov

Kvalita je charakteristickou črtou nášho sortimentu, pretože takmer tretina našich výrobkov sa vyrába v našich vlastných výrobných závodoch v Európe. Tu vyrábame všetko od kancelárskeho nábytku cez dielenské stoly, až po regály a šatňové skrinky.

Kompletný návrh a zariadenie interiérových priestorov

Prinášame vám praktické príklady toho, ako pomáhame firmám zefektívniť a zlepšiť ich pracovné prostredie. Prezrite si naše projektové realizácie pre spoločnosti Airshoppen a Beslag Design.
Sme rovnako prísni ako pri vývoji vlastných produktov, tak aj pri výbere všetkých dodávateľov.
Jan Bengtsson, Manažér kvality AJ Produkty

Kvalita je u nás vždy na prvom mieste

Sme si vedomí, že za každou objednávkou je konkrétna osoba, ktorej chceme ponúknuť to najlepšie. Preto pracujeme podľa prísnych protokolov s nepretržitou kontrolou kvality, vďaka čomu dokážeme zabezpečiť, aby každý produkt v našom sortimente dosahoval čo najvyššiu kvalitu.

Záruka 7 rokov na všetko

Našim cieľom je ponúkať produkty s trvalou hodnotou. Preto ponúkame na všetky produkty až 7 ročnú záruku.

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).