Skrinky na kľúče prebezpečné a organizované pracovisko

Špeciálne navrhnuté skrinky na kľúče pre ukladanie kľúčov. Tento typ skriniek pomáha firmám s ukladaním a organizáciou množstvu rôznych kľúčov, ktoré sú používané na pracovisku. Tie sú často používané na monitorovaných parkoviskách a bezpečnostných staniciach. Nižšie sú uvedené niektoré z našich dizajnov pre skrinky na kľúče, ktoré si môžete zakúpiť.

Veľké skrine na kľúče

Jedná sa o kompaktné a praktické kovové skrine na kľúče. Sú vyrobené z odolného lakovaného plechu a každá obsahuje odnímateľné lišty na háčiky. Každá lišta má 10 háčikov. Držiaky vo vnútri skrine možno pripevniť na lišty a tie sa môžu sa pohybovať podľa potreby. V prípade potreby si môžete zakúpiť dodatočné lišty na háčiky ako príslušenstvo.

Skrinky na kľúče s elektronickými zámkami

Tieto skrinky sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a môžu byť použité v rôznych priestoroch, ako sú domy, obchody a dokonca aj priemyselné komplexy. Sú vybavené ľahko ovládateľným, programovateľným elektronickým kódovým zámok. Zámok je napájaný štyrmi AA batériami a zobrazí varovné svetlo, keď sú batérie vybité. Trezory majú priestor o veľkosti 55 x 35 x 15 mm, ktorý môže byť použitý na rýchle uloženie kľúča vnútri.

Skrinka na núdzový kľúč

Táto oceľová skrinka na núdzový kľúč je lakovaná jasne červenou farbou kvôli lepšej viditeľnosti počas núdzového stavu. Skriňa má jeden háčik, kde možno zavesiť núdzový kľúč. Na prednej strane skrine je umiestnené krehké sklenené okno. Malé kovové kladivko môže byť použité na získanie prístupu ku kľúču v núdzovej situácii.

Odolná skrinka na kľúče vybavená kódovým zámkom

Telo týchto skriniek je vyrobené z 3 mm hrubého kovu, pričom dvere sú hrubé až 6 mm. Sú vybavené elektronickým 6-miestnym kódovým zámkom, ktorý má LCD displej. Tieto skrine sú dodávané s montážnou sadou na stenu a poskytujú bezpečné úložné riešenie pre firmy, ktoré potrebujú bezpečné riešenie.