8 tipov pre organizované pracovné miesto

Máte veľký pracovný stôl, ale stále je preplnený dokumentami a nepotrebnými vecami? Chceli by ste mať všetko po ruke a zároveň mať aj veľa miesta na svojom stole? Prinášame Vám 8 krátkych tipov, ako môžete maximalizovať svoju pracovnú plochu!

 

 1. Doplňte svoj stôl o zásuvku, ktorú namontujete na spodnú časť stolovej dosky. Takáto zásuvka nezaberá miesto na zemi a ani Vám „nekradne“ priestor pre nohy. Do zásuvky môžete uložiť dokumenty a rôzne kancelárske doplnky, ako napríklad perá, kalkulačky, atď.
   
 2. Ak potrebujete vybaviť svoj stôl o stolový paraván, vyberte si vystužený paraván s koľajnicou, na ktorú môžete jednoducho zavesiť držiak monitora, kancelárske odkladače na triedenie dokumentov alebo praktickú poličku na notebook.
   
 3. Stolový paraván môžete používať aj ako nástenku. Pripnite si na stolový paraván zoznam svojich úloh a cieľov, aby ste ich mali stále pred očami.
   
 4. Pri výbere stolovej lampy si vyberte takú, ktorú môžete namontovať na bočnú alebo zadnú hranu stolovej dosky. To vám zaistí ďalší extra priestor :)
   
 5. Káblové žľaby montované pod stolovú dosku Vám pomôžu skryť a zorganizovať spleť káblov, ktorú má väčšina z nás pod stolom.
   
 6. Samolepiace držiaky na káble, ktoré jednoducho prilepíte na svoj stôl sa výborne hodia pre káble nabíjačiek mobilných telefónov, notebookov atď. Vďaka týmto držiakom káble nabíjačiek nespadnú na zem hneď, ako odpojíte svoje zariadenie.
   
 7. K stolovým počítačom predstavuje výborný funkčný doplnok držiak na počítače, ktorý jednoducho priskrutkujete na spodnú stranu stolovej dosky. Počítač potom nezaberá miesto na podlahe, a taktiež to uľahčuje upratovanie.
   
 8. Ak sa vám hromadia dokumenty na stole, vytvorte vertikálne úložné riešenie pomocou zásuvkových boxov na triedenie dokumentov a kancelárskych odkladačov. Každý priečinok si označte samolepkou, aby ste mali prehľad o skladovaných dokumentoch.

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
Počkajte prosím...
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).