Obľúbené produkty

kancelárske stoličky

Ako vybrať kancelársku stoličku?

Správna kancelárska stolička je na nezaplatenie. Ale ktorá je tá najvhodnejšia práve pre Vaše potreby? Prečítajte si viac v našom blogu

AJ Produkty: kancelársky nábytok a vybavenie pre sklady, dielne a šatne

V AJ Produky zastrešujeme výrobu a dodanie širokého spektra produktov. V našej ponuke nájdete nielen kancelársky nábytok, ale aj dielenský nábytok, vybavenie skladu, ako napríklad skladové kovové regály, dielenské náradie, dielenské vozíky a ďalšie vybavenie pre rôzne prostredia.

Spoločnosť AJ Produkty bola založená vo Švédsku v roku 1975 a počas svojej existencia sa postupne rozšírila do 19 krajín Európy. Náš cieľ je rovnaký ako pred 40 rokmi: poskytovať produkty podľa predstáv zákazníkov v dobrej kvalite, v správny čas a za dobrú cenu. Nezáleží na tom, či potrebujete jednoduchú plastovú stoličku, nástenku, skladový vozík alebo kompletne zariadiť kanceláriu a šatne - radi vám pomôžeme! Poradíme a postaráme sa o komplexné vybavenie kancelárie a iných priestorov, aby ste mohli efektívne a ergonomicky rozvíjať svoje podnikanie.

Všetko, čo potrebujete pre kanceláriu

Ľahko použiteľný a funkčný kancelársky nábytok je zárukou efektívnej a organizovanej práce. Pohodlný a ergonomický nábytok do kancelárií ovplyvňuje nielen kvalitu práce, ale taktiež sa podieľa na tvorbe imidžu spoločnosti. V AJ Produkty ponúkame širokú škálu kvalitných produktov pre vašu kanceláriu, ako napríklad kancelárske stoly a stoličky, kancelárske skrine a nábytok na recepciu. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť na náš bestseller, elektricky výškovo nastaviteľné stoly, ktoré ocení každý, kto chce jednoducho striedať svoje pracovné polohy počas dňa. Z nášho sorimentu si vyberiete nielen ak hľadáte cenovo dostupný kancelársky nábytok, ale taktiež ak hľadáte najlepší a najkvalitnejší kancelársky nábytok pre váš podnik.

Pre kancelárie s obmedzeným priestorom alebo pre viacúčelové priestory odporúčame zaobstaranie skladacích stolov a stohovacích stoličiek z nášho sortimentu - ideálne pre konferencie, výstavy, slávnosti, ako aj školské jedálne.

Nápady pre domácu kanceláriu pre efektívnu prácu z domu

Jednou z výhod práce na diaľku je, že si môžete vybrať vlastný nábytok pre domácu kanceláriu a prispôsobiť ho tak, aby stopercentne vyhovoval vyšim potrebám. Správne zariadenie domácej kancelárie zaistí vytvorenie produktívneho pracovného priestoru. Je nevyhnutné investovať do dobrej kancelárskej stoličky pre váš home office, ktorá vám poskytne správnu oporu a pomôže vám sedieť v ergonomickej polohe, aby ste zabránili bolesti chrbta a krku z nesprávneho sedenia.

Správny pracovný kancelársky stôl vám tiež pomôže vytvoriť váš osobný pracovný priestor, kde sa môžete sústrediť na svoje úlohy a efektívne oddeľovať svoj pracovný a domáci život. Náš sortiment zahŕňa stoly, stoličky, úložné skrine, policové regály a mnoho iných produktov, z ktorých si určite vyberiete.

Kvalitné produkty pre sklady a dielne

Pre výrobné podniky, ktoré sa spoliehajú na robustné vybavenie, ktoré podporuje ich výkon, poskytujeme všetko, čo je potrebné pre bezpečné a efektívne pracovné prostredie. Vyberte si ergonomický dielenský stôl z nášho rozmanitého sortimentu na zlepšenie produktivity a pohody na pracovisku. Maximalizujte úložný priestor pomocou paletových regálov a policových regálov. Prácu v skladoch a dielňach si uľahčíte paletovými vozíkmi a rôznym zdvíhacím zariadením. V celom našom sortimente sme sa zamerali na funkčnosť a ergonómiu, aby sme pracovníkom zaistili bezpečnejšie, zdravšie a pohodlnejšie pracovné prostredie.

Zdravie na pracovisku

Podniky si čoraz viac uvedomujú dôležitosť zdravia a pohody zamestnancov. Naša spoločnosť sa zaväzuje robiť pracovné prostredia lepšími a zdravšími. Súčasné výskumy naznačujú, že sedavý spôsob života môže viesť k zdravotným problémom vrátane obezity, cukrovky typu 2 a problémov s pohybovým ústrojenstvom. V AJ Produkty si myslíme, že zostať fit a zdravý je niečo, čo by mal pre seba urobiť každý. Vzhľadom na dlhé hodiny, ktoré mnohí trávime každý deň sedením v práci, je nevyhnutné bojovať proti tomuto problému na tam kde sa najviac objavuje - na pracovisku. Zamestnancom, ktorí trávia sedením väčšiu časť svojho dňa odporúčame, aby zmenili svoj klasický kancelársky stôl za výškovo nastaviteľný stôl, vďaka ktorému môžu jednoducho meniť svoje pracovné polohy počas dňa. Stačí si vybrať z našej širokej ponuky aktívneho kancelárskeho nábytku online.

Spoločnosť AJ Produkty poskytuje viac ako 15 000 kvalitných produktov, odborné znalosti, vlastný dizajn, vlastnú výrobu a vysokú úroveň služieb, čo nám umožňuje ponúkať praktické a osvedčené riešenia pre vaše pracovisko. Náš široký sortiment obsahuje moderný nábytok so šikovnými funkciami navrhnutý tak, aby zlepšoval ergonómiu, zvyšoval efektivitu, inšpiroval zamestnancov a zároveň aby vydržal mnoho rokov.

Spýtajte sa nás

Nezabudnite, že ak na našom webe nenájdete to, čo hľadáte, alebo potrebujete pomoc pri výbere správnych produktov, môžete sa obrátiť na náš priateľský tím, ktorý je tu pre vás - spýtajte sa nás online prostredníctvom online chatu, e-mailom na info@ajprodukty.sk alebo zavolajte na číslo 02/ 48 214 712.