Výškovo nastaviteľné stoly – polohovateľné stoly do kancelárie či pracovne

stoly

Ako vybrať kancelársky pracovný stôl?

Zobraziť návod

Výškovo nastaviteľné stoly

Sedíte počas celého dňa? Viete, že to môže to negatívne ovplyvniť Vaše zdravie? Lekári odporúčajú pár krát za deň sa postaviť a dať si pauzu. Počas pauzy je dobré aj trošku si zacvičiť podľa návodu v našom článku Postavte sa pre svoje zdravie. Ale každý si nemôže dať v práci prestávku kedy sa mu zachce. Prinášame Vám novú produktovú radu kancelárskych stolov, ktoré Vám dovolia strediať pracovné polohy medzi sedením a státím len stlačením tlačidla. Prečítajte si viac o stoloch s nastaviteľnou výškou:

Kancelárske stoly Modulus

Predstavujeme Vám náš najviac flexibilný kancelársky nábytok, ktorý si Vás získa. Polohovateľné stoly Modulus ponúkame s dĺžkou od 1200 do 2000 mm a šírkou od 800 do 2000 mm. Výška stolov je elektricky nastaviteľná od 640 až do 1290 mm, čím ponúkajú vysokú flexibilitu a budú vyhovovať každému používateľovi. Vďaka tomu sa môžete počas dňa pri práci postaviť, čím precvičujete svoje telo a vyhýbate sa neželaným bolestiam chrbta. Písacie stoly Modulus sú k dispozícií s podnožami v tvare T alebo s tromi nohami, takže poskytujú dostatočný priestor na nohy. Tento priestor môže byť taktiež využitý na uloženie kancelárskeho kontajnera, opierok nôh, či iného príslušenstva. Anti-kolízny mechanizmus rozpozná prekážku pri pohybe stola nahor alebo nadol a zastaví skôr, ako by došlo k poškodeniu stola. Doska stola je zhotovená z odolného a ľahko čistiteľného laminátu, ktorý je k dispozícií v rôznych farbách. Pre viac informácií si prečítajte článok o nábytku Modulus tu > alebo nám neváhajte napísať.

Kancelárske stoly Flexus

Naša rada kancelárskeho nábytku Flexus je ako stvorená pre ľudí, ktorí hľadajú odolný, prispôsobiteľný a ľahko udržiavateľný nábytok. Svoj výškovo nastaviteľný písací stôl si môžete vybrať v dĺžke od 800 do 2200 mm a dĺžke od 800 do 2000 mm. Niektoré z týchto stolov máme v ponuke s vykrojenou doskou, čo Vám umožňuje sadnúť si bližšie ku stolu v ergonomickej polohe. Stoly sú vybavené dvomi káblovými priechodkami, umiestnených v doske stola, ktoré vám umožnia ľahko skryť káble a udržať pracovnú plochu organizovanú. Aby ste stoly zladili so zbytkom interiéru, máme pre Vás pripravené rôzne farebné vyhotovenia. Taktiež môžete nastavovacie stoly kombinovať s iným nábytkom rovnakej rady, čím vytvoríte elegantné riešenie. Ak chcete vedieť viac, prečítajte si špecifikácie produktov Flexus.