Výškovo nastaviteľné stoly – polohovateľné stoly do kancelárie či pracovne

Två personer sitter vid höj och sänkbara skrivbord

Aktívny nábytok pre aktívnu kanceláriu

Nakúpte tu

Výškovo nastaviteľné stoly pre lepšie zdravie pri práci

Sedíte počas celého dňa v práci? A viete, že to môže to negatívne ovplyvniť Vaše zdravie? Lekári preto odporúčajú párkrát za deň sa postaviť a dať si pauzu. Nie každý si však môže dať v práci prestávku, kedykoľvek sa mu zachce.

Prinášame vám preto novú produktovú radu kancelárskych stolov, ktoré vám dovolia striedať pracovné polohy medzi sedením a státím len stlačením tlačidla. Prečítajte si viac o stoloch s nastaviteľnou výškou.

Kancelárske stoly QBUS

Predstavujeme vám náš flexibilný kancelársky nábytok, ktorý si vás získa. Polohovateľné stoly ponúkame s dĺžkou od 1200 do 2000 mm a šírkou od 600 do 2000 mm. Výška stolov je elektricky nastaviteľná od 620 až do 1270 mm, čím ponúkajú vysokú flexibilitu a budú vyhovovať každému používateľovi. Vďaka tomu sa môžete počas dňa pri práci postaviť, čím precvičíte svoje telo a vyhýbate sa neželaným bolestiam chrbta.

Písacie stoly QBUS sú k dispozícií s podnožami v tvare T alebo s tromi nohami, takže poskytujú dostatočný priestor na nohy. Tento priestor môže byť taktiež využitý na uloženie kancelárskeho kontajnera, opierok nôh, či iného príslušenstva. Antikolízny mechanizmus rozpozná prekážku pri pohybe stola nahor alebo nadol a zastaví skôr, ako by došlo k poškodeniu stola. Doska stola je zhotovená z odolného a ľahko čistiteľného laminátu, ktorý je k dispozícií v rôznych farbách.

Kancelárske stoly Flexus

Naša rada kancelárskeho nábytku Flexus je ako stvorená pre ľudí, ktorí hľadajú odolný, prispôsobiteľný a ľahko udržiavateľný nábytok. Svoj výškovo nastaviteľný písací stôl si môžete vybrať v dĺžke od 800 do 2200 mm a šírke od 800 do 2000 mm.

Niektoré z týchto stolov ponúkame aj s vykrojenou doskou, čo vám umožňuje sadnúť si bližšie k stolu v ergonomickej polohe. Stoly sú vybavené dvoma káblovými priechodkami, umiestnených v doske stola, ktoré vám umožnia ľahko skryť káble a udržať pracovnú plochu organizovanú. Aby ste stoly zladili so zvyškom interiéru, máme pre vás pripravené rôzne farebné vyhotovenia. Taktiež môžete nastavovacie stoly kombinovať s iným nábytkom rovnakej rady, čím vytvoríte elegantné riešenie.