Výškovo nastaviteľné stoly – polohovateľné stoly do kancelárie či pracovne

Výškovo nastaviteľné stoly

Sedíte počas celého dňa? Viete, že to môže to negatívne ovplyvniť Vaše zdravie? Lekári odporúčajú pár krát za deň sa postaviť a dať si pauzu. Počas pauzy je dobré aj trošku si zacvičiť podľa návodu v našom článku Postavte sa pre svoje zdravie. Ale každý si nemôže dať v práci prestávku kedy sa mu zachce. Prinášame Vám novú produktovú radu kancelárskych stolov, ktoré Vám dovolia strediať pracovné polohy medzi sedením a státím len stlačením tlačidla. Prečítajte si viac o stoloch s nastaviteľnou výškou:

Kancelárske stoly Modulus

Predstavujeme Vám náš najviac flexibilný kancelársky nábytok, ktorý si Vás získa. Polohovateľné stoly Modulus ponúkame s dĺžkou od 1200 do 2000 mm a šírkou od 800 do 2000 mm. Výška stolov je elektricky nastaviteľná od 640 až do 1290 mm, čím ponúkajú vysokú flexibilitu a budú vyhovovať každému používateľovi. Vďaka tomu sa môžete počas dňa pri práci postaviť, čím precvičujete svoje telo a vyhýbate sa neželaným bolestiam chrbta. Písacie stoly Modulus sú k dispozícií s podnožami v tvare T alebo s tromi nohami, takže poskytujú dostatočný priestor na nohy. Tento priestor môže byť taktiež využitý na uloženie kancelárskeho kontajnera, opierok nôh, či iného príslušenstva. Anti-kolízny mechanizmus rozpozná prekážku pri pohybe stola nahor alebo nadol a zastaví skôr, ako by došlo k poškodeniu stola. Doska stola je zhotovená z odolného a ľahko čistiteľného laminátu, ktorý je k dispozícií v rôznych farbách. Pre viac informácií si prečítajte článok o nábytku Modulus tu > alebo nám neváhajte napísať.

Kancelárske stoly Flexus

Naša rada kancelárskeho nábytku Flexus je ako stvorená pre ľudí, ktorí hľadajú odolný, prispôsobiteľný a ľahko udržiavateľný nábytok. Svoj výškovo nastaviteľný písací stôl si môžete vybrať v dĺžke od 800 do 2200 mm a dĺžke od 800 do 2000 mm. Niektoré z týchto stolov máme v ponuke s vykrojenou doskou, čo Vám umožňuje sadnúť si bližšie ku stolu v ergonomickej polohe. Stoly sú vybavené dvomi káblovými priechodkami, umiestnených v doske stola, ktoré vám umožnia ľahko skryť káble a udržať pracovnú plochu organizovanú. Aby ste stoly zladili so zbytkom interiéru, máme pre Vás pripravené rôzne farebné vyhotovenia. Taktiež môžete nastavovacie stoly kombinovať s iným nábytkom rovnakej rady, čím vytvoríte elegantné riešenie. Ak chcete vedieť viac, prečítajte si špecifikácie produktov Flexus.