Zostava

Dielenský regál Combo s 25 plastovými boxmi

Číslo výrobku: 204556
  • Kompletné úložné riešenie
  • Do skladov a priemyselných priestorov
  • Efektívne skladovanie
515,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Kompletný regál s pevnými a výškovo nastaviteľnými policami. Ideálne riešenie do skladov, garáží alebo dielní. Dodáva sa vrátane plastových nádob s veľkou odolnosťou voči extrémnym teplotám. Montáž je jednoduchá, nie sú k nej potrebné žiadne šrouby.
Praktická kombinácia regála s nádobami ponúka optimálne skladovacie riešenie v skladoch, dielňach a garážach. Koncové konštrukcie a nosníky sú vyrobené z robustnej ocele. Police sú z odolnej drevotriesky s hrúbkou 16 mm, udržia ťažký tovar a vydržia aj nešetrné zaobchádzanie. Výšku políc si môžete ľahko nastaviť podľa vašich potrieb. Montáž regála je jednoduchá, nepotrebujete žiadne skrutky ani bočné či zadné výstuže.

Regál sa dodáva vrátane pevných plastových nádob. Nádoby sú vyrobené z recyklovateľného polypropylénu a odolávajú teplotám od – 40 °C do +90 °C. Sú tiež odolné voči kyselinám, motorovým olejom a väčšine chemických látok. Úložné plastové nádoby sú stohovateľné a majú otvorenú prednú stranu, vďaka čomu jednoduchšie vidíte obsah nádoby a máte k nemu ľahký prístup.

Dokumenty

Táto zostava obsahuje