Zostava

Dielenský regál Combo s 96 plastovými boxmi

Číslo výrobku: 204558
  • Kompletné úložné riešenie
  • Do skladov a priemyselných priestorov
  • Obojstranné skladovanie
995,- €
Bez DPH
Načítava sa dodací termín...

Popis produktu

Mimoriadne robustný a flexibilný regálový systém s vysokou nosnosťou. Dodáva sa so stohovateľnými a veľmi odolnými plastovými nádobami. Nádoby možno umiestniť za sebou, vďaka čomu môžu byť prístupné z oboch strán regálu.
Tento regálový systém sa dodáva s plastovými nádobami a ponúka pohodlné skladové riešenie do náročných prostredí, ako sú dielne a továrne. Možno ho umiestniť do stredu miestnosti a umožniť tak dostupnosť z oboch strán. Ak sa regálový systém umiestni k stene, nádoby je tiež možné ukladať na seba.

Stĺpiky regálového systému sú perforované, čo umožňuje zavesenie políc v ľubovoľnej výške. Regály majú pevné nosníky s drevotrieskovou doskou s hrúbkou 16 mm. Maximálna nosnosť regála je 700 kg. Nosníky a stĺpiky sú vyrobené z tmavosivého práškovo lakovaného oceľového plechu. Práškovo lakovaný plech poskytuje pevný a odolný povrch.

Malé nádoby sú vyrobené z HDPE. Sú odolné voči kyselinám, motorovým olejom, rozpúšťadlám a čistiacim prostriedkom. Materiál HDPE má vysokú tepelnú odolnosť v rozmedzí od –40 °C do +80 °C. Nádoby majú ploché dno a pohodlnú rukoväť, ktorá uľahčuje zdvíhanie. Na prednej strane je miesto na štítok, čo umožňuje jednoduché označenie, aby ste rýchlo našli to, čo potrebujete. Nádoby sú stohovateľné, čo umožňuje efektívne skladovanie. Otvor vpredu umožňuje prístup k obsahu, aj keď sú nádoby uložené na sebe.

Dokumenty

Táto zostava obsahuje