Flexibilný, ergonomický - nový nábytok MODULUS

Flexibilný, ergonomický - nový nábytok MODULUS

Začiatkom roka 2017 sme v AJ Produkty predstavili novú produktovú sériu. Modulus je flexibilný kancelársky nábytok, ktorý je prispôsobiteľný individuálnym požiadavkám klienta. Dizajn nábytku Modulus je výsledkom práce našej dizajnérky Elin Basander Andre, pričom výrobu zabezpečuje továreň AJ Furniture v Poľsku. Či už zariaďujete veľkú open office, klasickú kanceláriu alebo homeoffice, s Modulusom nájdete riešenie!

„Zrodenie myšlienky Modulusu spočívalo vo vytvorení nábytku s množstvom možností prispôsobenia. Splnením tejto podmienky bolo zaručené, že bude vyhovovať väčšine zákazníkov. Modul sa skladá z jednoduchej základne, ktorú môžeme zariadiť podľa vlastných požiadaviek.“  hovorí Elin.

Šikovné úložné riešenia

Modulus Vám poskytuje ekonomické alternatívy pre nové podniky, ale na druhej strane aj exkluzívne príslušenstvo a rôzne ergonomické funkcionality. Nábytok tvorí základný modul, ku ktorému si môžete vybrať obyčajné alebo posuvné dvere, či iné, pestré príslušenstvo. Premyslený dizajn dovoľuje rôzne kombinovať nábytok a vytvárať vyššie a širšie skladovacie systémy.

„Modulus disponuje variabilným príslušenstvom, ktoré poskytuje možnosť prispôsobiť si nábytok podľa Vašich predstáv. Vo väčších kanceláriách môžete využiť skladovacie skrine napríklad na predelenie pracovísk."  radí Elin.

Kreatívne zariadené pracovisko

S Modulusom dokážete prispôsobiť pracovisko Vašej podnikovej kultúre. Rôzne vyhotovenia a komponenty tejto inovatívnej kancelárskej série môžete navzájom kombinovať podľa potreby. Nábytok je k dispozícii v rôznych farebných vyhotoveniach – štýlová čierna, klasická biela, príjemný dub a pokojná breza. Pre exkluzívnejší vzhľad môžete doplniť mosadzné doplnky ako madlá, či nožičky.

„Prečo nevytvoriť v práci kreatívny kútik? Pomocou dosky stola, štyroch zásuvkových modulov a štyroch podvozkov s kolieskami, môžete vytvoriť priestranné pracovné prostredie s množstvom miesta a možnosťou presúvania práve tam, kde je to potrebné!"  vysvetľuje Elin.

Prezrite si celú nábytkovú sériu Modulus tu!

 

Taktiež sme pre Vás pripravili video, v ktorom Vám celú kancelársku sériu Modulus predstaví Elin osobne.

PS: Nezabudnite si zapnúť titulky :)

 

 

Chcete vedieť o našich akciách a novinách ako prvý?

Prihláste sa na odber nášho newslettra a získajte exkluzívny prístup k informáciám o našich akciách, novinkách a zaujímavých článkoch.
Počkajte prosím...
*Kliknutím na prihlásenie na odber potvrdzujem, že súhlasím so spracovaním osobných údajov (viď. Politika informovanosti dotknutej osoby).